We wtorek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, początkowo w centrum i na południu gdzieniegdzie rozpogodzenia. Przelotne opady deszczu, na północy kraju miejscami burze i możliwy opad krupy śnieżnej. Wysoko w górach przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Prognozowana wysokość opadów na północy kraju miejscami do 15 mm, na Pomorzu lokalnie do 20 mm. Temperatura maksymalna od 12 st.C, 14 st.C na północy kraju i w obszarach podgórskich do 16 st.C, 17 st.C na południu. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 75 km/h; po południu na zachodzie i w centrum przejściowo możliwe porywy wiatru do 90 km/h. Na morzem wiatr dość silny i silny, od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 95 km/h, a wysoko w górach po południu do 100 km/h. Wiatr z kierunków zachodnich.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na południowym zachodzie z rozpogodzeniami. Przelotne opady deszczu, na północy i w centrum początkowo możliwe burze lub opad krupy śnieżnej. W rejonie Zatoki Gdańskiej burze mogą występować przez większą część nocy. W górach przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Prognozowana wysokość opadów na północy kraju miejscami do 15 mm, zwłaszcza w rejonie Zatoki Gdańskiej. Temperatura minimalna od 5 st.C do 8 st.C, na Podhalu około 1 st.C, a nad morzem około 10 st.C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 75 km/h. Nad morzem wiatr dość silny, okresami silny, do 45 km/h, w porywach do 95 km/h, a wysoko w górach do 110 km/h. Wiatr zachodni i północno-zachodni.

W środę w północno-zachodniej połowie kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże, możliwe przelotne opady deszczu, w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 12 st.C na północnym wschodzie i miejscami na południu do 16 st.C na zachodzie. Chłodniej na Podhalu, około 8 st.C. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, nad morzem do 70 km/h, wysoko w górach początkowo do 90 km/h, zachodni i północno-zachodni.

We wtorek w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 16 st.C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna 6 st.C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 65 km/h, zachodni.

W środę w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 15 st.C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni i zachodni.