W niedzielę zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na północnym zachodzie duże i tam przelotny deszcz oraz możliwe burze. Temperatura maksymalna od 9 st.C na Helu i w rejonach podgórskich Karpat, około 14 st.C w centrum i na południu, do 17 st.C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby, tylko w czasie burz w porywach do 60 km/h, południowy i południowo-zachodni.

W nocy na wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane; na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura minimalna od 1 st.C w rejonach podgórskich Karpat, około 5 st.C w centrum, do 9 st.C na zachodzie. Na Zamojszczyźnie przygruntowe przymrozki do -1 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, w Bieszczadach dość silny, południowy skręcający na zachodni.

Pogoda na poniedziałek

W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu. Lokalnie możliwe burze i opady krupy śnieżnej. W Beskidzie Śląskim i Żywieckim deszcz ze śniegiem, a w Tatrach śnieg. Temperatura maksymalna od 6 st.C w rejonach podgórskich Karpat, około 10 st.C na Pomorzu, do 14 st.C na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, w Beskidach i Bieszczadach dość silny, w czasie burz porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

W niedzielę w Warszawie zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna około 14 st.C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. W nocy zachmurzenie umiarkowane, w drugiej jej połowie wzrastające do dużego. Temperatura minimalna około 4 st.C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. W poniedziałek zachmurzenie duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna około 11 st.C. Wiatr słaby, południowo-zachodni i zachodni.