W środę zachmurzenie małe, na wschodzie oraz na północnym zachodzie umiarkowane i duże. Na południowym wschodzie miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 0 st. C na Podhalu i 2 st. C na południowym wschodzie, około 5 st. C w centrum do 6 st. C miejscami na zachodzie. Wiatr słaby, we wschodniej połowie kraju północny i północno-zachodni, na pozostałym obszarze południowy lub zachodni.

W nocy na południowym zachodzie i miejscami południu zachmurzenie małe, na pozostałym obszarze umiarkowane lub duże. Słabe opady śniegu na wschodzie kraju i lokalnie na Pomorzu Gdańskim. Na północnym zachodzie miejscami mgły osadzające szadź i ograniczające widzialność do 200 metrów. Temperatura minimalna miejscami południu i południowym zachodzie od -12 st. C w kotlinach górskich do -5 st. C na obszarach nizinnych; na pozostałym obszarze od -4 st. C do -1 st. C, tylko nad morzem około 1 st. C. Wiatr słaby, północny i północno-zachodni.

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże. We wschodniej i północnej połowie kraju miejscami opady śniegu, na Kaszubach też deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 1 st. C na południowym wschodzie i wschodzie, około 3 st. C w centrum do 6 st. C, 7 st. C na zachodzie. Wiatr będzie słaby, nad morzem umiarkowany, północny i północno-zachodni.

W środę w Warszawie zachmurzenie małe, okresami umiarkowane. Temperatura maksymalna 5 st. C. Wiatr słaby, północny i północno-zachodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna -3 st. C. Wiatr słaby, północno-zachodni i północny.

W czwartek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna 3 st. C. Wiatr słaby, północny i północno-zachodni.