We wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane, na północnym wschodzie i w rejonie Zatoki Gdańskiej oraz w miejscowościach podgórskich i w górach okresami wzrastające do dużego i tam niewielkie przelotne opady deszczu. W Bieszczadach możliwe burze. Temperatura maksymalna od 20 st., 22 st. na krańcach północnych i na Podhalu, 24 st., 25 st. w głębi kraju, do 27 st. na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym wschodzie okresami porywisty, północno-zachodni i północny. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h.

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Na wschodnim Pomorzu i północnym wschodzie oraz w dolinach karpackich mgła, ograniczająca miejscami widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 10 st., 12 st. na północy do 15 st. na południowym zachodzie. Chłodniej na Podlasiu i na Podhalu: 9 st. Wiatr słaby, zmienny.

W środę zachmurzenie małe, miejscami na północy i w miejscowościach podgórskich także umiarkowane, a na krańcach północno-zachodnich wieczorem wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna od 23 st. na północnym wschodzie i na wschodnim wybrzeżu oraz na Podhalu, 26 st. w centrum do 30 st. na południowym zachodzie. Chłodniej na Suwalszczyźnie: 21 st. Wiatr słaby, na wybrzeżu także umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.

W Warszawie we wtorek zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna 24 st. Wiatr słaby, północno-zachodni i północny.

W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 13 st. Wiatr słaby, północny i północno-wschodni, nad ranem wschodni.

W środę w stolicy zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 25 st. Wiatr słaby, południowo-wschodni.