Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1003 hPa i będzie spadać.

W czwartek w Polsce zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, na krańcach wschodnich okresami duże i tam możliwy lokalny przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 22 st. C na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich, około 25 st. C w centrum, do 29 st. C na południowym zachodzie, najchłodniej nad morzem i tam od 18 st. C do 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny i północno-wschodni, jedynie w południowo-zachodniej części kraju słaby zmienny.

W nocy przeważnie bezchmurnie jedynie na Pomorzu zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 12 st. C w rejonach podgórskich i na wschodzie od 13 st. C do 17 st. C na pozostałym obszarze. Wiatr słaby, wschodni i południowo wschodni, na południowym wschodzie wschodni.

W piątek zachmurzenie małe, na krańcach wschodnich bezchmurnie. Temperatura maksymalna od 24 st. C na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich, około 26 st. C w centrum do 30 st. C na zachodzie, najchłodniej na Helu tam około 21 st. C. Wiatr słaby, nad morzem umiarkowany i okresami porywisty, południowo-wschodni.

W Warszawie w czwartek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 26 st. C. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą kierunków północnych.

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 14 st. C. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich, okresami zmienny.

W piątek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 28 st. C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.