W czwartek bezchmurnie, tylko na wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane. Rano na północy lokalnie zanikające mgły ograniczające widzialność do 200 m, także marznące. Temperatura maksymalna od 9 st.C nad morzem i w rejonach podgórskich Karpat do 13 st.C w centrum i 16 st.C na południowym zachodzie kraju. Wiatr słaby, północno-zachodni i północny, nad morzem zachodni, na północnym zachodzie zmienny.

W nocy bezchmurnie, tylko na północy i wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane, w Bieszczadach zachmurzenie duże i tam w drugiej części nocy możliwe słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Na północnym wschodzie miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m, na pozostałym obszarze lokalnie mgły ograniczające widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od -1 st.C do 3 st.C; w rejonach podgórskich lokalnie spadek temperatury do -5 st.C. Wiatr słaby, zachodni i północno-zachodni, na południu zmienny.

W piątek zachmurzenie małe, na południu i wschodzie również umiarkowane. W Bieszczadach początkowo zachmurzenie duże, zanikające słabe opady deszczu ze śniegiem. Na północnym wschodzie rano lokalnie zanikające mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 9 st.C nad morzem i na południowym wschodzie, 12 st.C na północnym wschodzie, 14 st.C w centrum, do 16 st.C na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

W czwartek w Warszawie słonecznie. Temperatura maksymalna około 13 st.C. Wiatr słaby, po południu chwilami umiarkowany, północno-zachodni. W nocy pogodnie. Nad ranem możliwe silne zamglenia i mgły, ograniczające widzialność do 400 m. Temperatura minimalna około 0 st.C. Wiatr słaby, północno-zachodni. w piątek w stolicy pogodnie. Temperatura maksymalna około 15 st.C. Wiatr przeważnie słaby, północno-zachodni i zachodni.