W poniedziałek zachmurzenie małe lub umiarkowane, w rejonie Zatoki Gdańskiej i na obszarach podgórskich okresami duże i tam możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 19 st. C do 23 st. C, cieplej na Ziemi Lubuskiej 24 st. C, chłodniej w rejonie Zatoki Gdańskiej, na Suwalszczyźnie, Podlasiu oraz lokalnie w obszarach podgórskich: od 16 st. C do 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni, na północnym wschodzie północny.

W nocy zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane, na południu okresami wzrastające do dużego i tam przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 5 st. C do 9 st. C, chłodniej na północnym wschodzie od 3 st. C do 4 st. C, cieplej na zachodzie i południu od 10 st. C do 13 st. C. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni.

We wtorek zachmurzenie małe lub umiarkowane, na obszarach podgórskich okresami duże i tam możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 19 st. C do 23 st. C, chłodniej nad morzem, na północnym wschodzie oraz lokalnie w obszarach podgórskich: od 16 st. C do 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem i miejscami na południu porywisty, wschodni i północno-wschodni, na wschodzie zmienny.