We wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane, na obszarach podgórskich i na Pomorzu, okresami duże i tam możliwy przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 17 st. C, 18 st. C na północnym wschodzie i Podhalu, około 20 st. C w centrum, do około 22 st. C na zachodzie. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, wschodni i południowo-wschodni.

W nocy zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane. Miejscami silne zamglenia, lokalnie zwłaszcza w obniżeniach terenu, mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 2 st. C, 3 st. C na północnym wschodzie, około 8 st. C w centrum, do około 12 st. C na zachodzie i lokalnie nad morzem. Na północnym wschodzie lokalnie spadki temperatury przy gruncie do -2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami porywisty, południowo-wschodni i wschodni.

W środę zachmurzenie małe i umiarkowane, na zachodzie i południu, okresami wzrastające do dużego i tam miejscami przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 17 st. C, 18 st. C na północnym wschodzie i Podhalu, około 21 st. C w centrum, do około 25 st. C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami, głównie na wybrzeżu, porywisty, południowo-wschodni i wschodni.