W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na wschodzie i południowym wschodzie okresami rozpogodzenia. Miejscami przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Na Pomorzu oraz Kujawach lokalnie przyrost pokrywy śnieżnej o około 5 cm. Temperatura maksymalna od -1 st.C, 0 st.C na północnym wschodzie oraz w kotlinach karpackich do 3 st.C miejscami na zachodzie, południu oraz nad morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym wschodzie w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni i południowy. Wysoko w Tatrach porywy wiatru do 55 km/h, powodujące zawieje i zamiecie śnieżne.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Na Pojezierzu Pomorskim miejscami mgły marznące ograniczające widzialność do 200 metrów. Temperatura minimalna od -8 st.C do -6 st.C na Pojezierzu Pomorskim i -5 st.C na Podhalu, na pozostałym obszarze od -4 st.C do 1 st.C. Wiatr słaby, tylko na północnym wschodzie okresami umiarkowany i porywisty, południowo-zachodni i południowy. Wysoko w Tatrach porywy wiatru do 55 km/h.

W piatek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na północnym wschodzie rozpogodzenia. Miejscami opady śniegu i deszczu ze śniegiem, a na południowym wschodzie deszczu. Na południowym wschodzie miejscami możliwe opady marznącego deszczu powodującego gołoledź. W Karpatach opady śniegu mogą mieć natężenie umiarkowane, miejscami prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm do 15 cm. Temperatura maksymalna od -1 st.C na północy do 4 st.C na południowym wschodzie. Wiatr słaby, tylko na południu umiarkowany, z kierunków południowych i wschodnich. Wysoko w Karpatach porywy wiatru do 90 km/h, powodujące zawieje i zamiecie śnieżne.

W czwartek w Warszawie zachmurzenie duże. Niewielka możliwość słabych opadów śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna 2 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie duże. Niewielka możliwość słabych opadów śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna -1 st.C. Wiatr słaby, południowo-zachodni i południowy. W piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Niewielka możliwość słabych opadów śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna około 1 st.C. Wiatr słaby, z kierunków zmieniających się, pod wieczór wschodni i północno-wschodni.