We wtorek na południu i południowym wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane, rano lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 m, szybko zanikająca. Na pozostałym obszarze kraju od północnego zachodu stopniowy wzrost zachmurzenia od małego i umiarkowanego do dużego. Na północy gdzieniegdzie słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od około 16 st. miejscami na północnym wschodzie i północy oraz w rejonach podgórskich Karpat, do 20 st., 21 st. w centrum i 23 st. na południowym zachodzie. Wiatr na południu słaby, na pozostałym obszarze umiarkowany, okresami porywisty, na północy w porywach do 55 km/h, na wybrzeżu także dość silny i w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami, tylko na południu i południowym wschodzie przez większą część nocy pogodnie. Na krańcach północnych możliwe słabe przelotne opady deszczu, a na południowym wschodzie lokalnie krótkotrwałe mgły ograniczające widzialność do 400 m. Temperatura minimalna od 10 do 14 st., nad morzem od 13 do 15 st.; chłodniej w rejonach podgórskich Karpat, od 6 do 10 st. Wiatr słaby, miejscami umiarkowany, nad morzem także dość silny, na północnym wschodzie i północy okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

W środę zachmurzenie umiarkowane i duże, na południu kraju małe i umiarkowane. Na północnym zachodzie, a zwłaszcza po południu nad morzem, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 19 st. na północnym wschodzie i wschodnim wybrzeżu, do 22 st., 23 st. w centrum i 26 st. miejscami na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy kraju okresami porywisty, a nad morzem także dość silny, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

We wtorek w Warszawie pogodnie. Temperatura maksymalna 20 st. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-zachodni i zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna 13 st. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni.

W środę w stolicy zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna 22 st. Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni.