PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Rolnik pod kołami traktora

Rolnik pod kołami traktora Rolnik z obrażeniami trafił do szpitala, Foto ilustracyjne: Policja

Autor:

Dodano:

Tagi:

Mężczyzna chciał wskoczyć na jadący po polu ciągnik i wpadł pod koła pojazdu.



Do poważnego wypadku w trakcie prac polowych doszło wczoraj po południu w Brogowej, w gminie Rusinów, w powiecie przysuskim (woj. mazowieckie). Jak podaje portal Echo Dnia, 69-letni rolnik chciał wsiąść do jadącego po polu ciągnika, ale ześlizgnął się z progu i wpadł pod tylne koło pojazdu.Traktor przejechał po mężczyźnie.

Jak poinformowała straż pożarna, pracujący na polu bliscy rolnika wezwali na miejsce służby ratownicze. Poszkodowany mężczyzna w chwili ich przybycia  był przytomny. Uskarżał się ból w klatce piersiowej i obrażenia nóg. Strażacy wydobyli mężczyznę spod pojazdu. Karetka pogotowia zabrała do szpitala w Radomiu.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (10)

  • Jan 2020-10-25 15:50:57
    Kaczyński ma 71 to gdzie jest jego miejsce 👅
    • Ja 2020-10-25 16:40:18
      W sejmie Panie Janie on nikogo nie przejedzie bo nie ma nawet prawa jazdy.
      • Jan 2020-10-25 16:55:59
        A czy spacer na Wiejska jest wskazany bo seniorzy mają zakaz wychodzenia z domu
      • Karol 2020-10-26 23:43:48
        Ja - Ja ci powiem, że widziałem jak małpa w cyrku jeździła na motocyklu osiągnięcie wielkiej miary, jak uważasz ? Nawiązując do powyższego, czy posiadanie prawa jazdy lub nie może być jakimkolwiek wymiernikiem oceny człowieka, jak to Ty uważasz. Prymitywny jesteś w swych wywodach skoro uważasz, że to najwyższe osiągnięcie. Dla Ciebie może tak, dla mnie nie....
    • Karol 2020-10-26 23:51:41
      Jan - Widać odbija Ci ! Co ma piernik do wiatraka ! Skoro masz coś do powiedzenia to pisz na temat, albo daj sobie człowieku sposób i NIE KOMPROMITUJ się.
  • Ciekawy 2020-10-25 11:48:03
    Czy w tym wieku nie powinien być c już na emeryturze a nie po polu się szwędać?
    • Rolnik 2020-10-25 13:13:51
      Powinien, czy nie powinien nie nam to oceniać. Mnie zastanawia dlaczego wsiadał do jadącego ciągnika? To jest prawdziwa głupota. A później wszędzie robią sensację, ile to w rolnictwie jest wypadków. A prawda jest taka, że jak się myśli to nic się nie stanie. Np. w moim gospodarstwie, które było założone przez mojego dziadka w 1929r. nie wydarzył się ani jeden wypadek. Czyli można.
      • ABC i d 2020-10-25 15:53:48
        Bo na starość to ludziom rozum odbiera. A tak między nami to już nie wiek do prac na ciągniku ale co niektórzy mają następców a pchają się na ciągniki jak dzieci z przedszkola.
      • Sd 2020-10-25 21:01:21
        Rolnik Głupszego komentarza od Twojego jeszcze nie czytałem. Jak nie mieliście wypadku to się ciesz ale to nie znaczy że jak będziesz uważał to mimo tego jutro Cię coś nie spotka.
      • Kamyk 2020-10-26 23:59:35
        Nie po to bozia główkę dała żeby z ją dźwigać ale jej używać i korzystać z jej zawartości. Gorzej jak nie ma z czego... !

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.94.21.209