PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Rolnik zginął pod traktorem

Rolnik zginął pod traktorem Na ratunek rolnikowi przybyła załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Foto ilustracyjne: OSP Trzebunia

Autor: Grzegorz Tomczyk

Dodano: 10-07-2019 12:00

Tagi:

W jednym z gospodarstw na Mazowszu rolnik wpadł pod koła własnego ciągnika, gdy zapinał do pojazdu przyczepę.



55-letni gospodarz zginął w wypadku przy pracy w gospodarstwie we wsi Radwankowo Królewskie w gminie Sobienie-Jeziory (woj. mazowieckie). Jak informuje portal Linia Otwocka, do tragedii doszło, kiedy rolnik podczepiał przyczepę do traktora. Podczas zapinania przyczepy ciągnik stoczył się i najechał kołem na mężczyznę.

55-latka pod kołem pojazdu znaleźli najbliżsi i natychmiast wezwali pomoc. Strażacy wydobyli poszkodowanego, ale ten nie dawał już oznak życia. Ratownicy przybyłego na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego podjęli reanimację, ale mimo wysiłków nie odniosła ona skutku. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Okoliczności i powody wypadku wyjaśnić ma śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Garwolinie.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (18)

  • Emiliajnn 2019-07-10 19:56:48
    Znowu doszło do dramatu
  • Lukasz 2019-07-10 17:24:43
    Ty i ty (...) gownojady dwa i tyle.
  • Efg 2019-07-10 15:09:44
    @Ja jak zwykle w akcji. Zwykły NIEUDACZNIKU zerujesz na czyjejś tragedii. Nie wstyd Ci?
    • Ja 2019-07-10 15:20:11
      A ty udaczniku zerujesz na pracy starego ojca nie wstyd Ci wstretny egoisto. A tak miedzy nami ojciec już na portierni czy jeszcze odpoczywa przy żniwach.
      • Lukasz 2019-07-10 17:27:35
        Zamknij mordę dziadu
      • Efg 2019-07-10 19:56:21
        @Ja o mojego ojca się nie martw. Robi to co lubi i nic nie musi. O żniwa też się nie martw mam od tego ludzi i sobie poradzę
      • dziadu 2019-07-10 21:07:33
        A Ty co nie sypała ci pszenica 12 t z ha tak jak u Efg czy moze cena w skupie ci nie pasi.
      • Efg 2019-07-10 21:56:48
        Ja, o mojego ojca się nie martw, już dawno jest na emeryturze. Swoją przygodę z rolnictwem zakończył w wieku 50 lat i nie jęczał tak jak ty, że musi tyrać w polu aż do śmierci... A moje żniwa będzie oglądał z okna swojego pokoju...
    • Efg 2019-07-10 21:45:54
      Tak się właśnie zastanawiam jakim trzeba być nieudacznikiem życiowym aby się pod kogoś podszywać. Co cię tak boli, że tak nisko updałeś? Proponuję wizytę u psychologa.
      • Ja 2019-07-11 08:37:28
        Pod Ciebie się nie podszywam .Pewnie tobie też pszenica nie sypała te zapowiadane w maju rekordy i teraz dostałeś uczulenia na te 12 t z ha. Rekordzista z Bozej łaski się znalazł.
      • Efg 2019-07-11 22:09:19
        @Ja Rekordy to są w przekropnym roku Ty gamoniu. A w tym suchym roku powinno spokojnie 8 ton być to dla mnie tak sukces.
  • Gość 2019-07-10 15:04:04
    Ludzie opamiętajcie się zginął człowiek jak tak można wstyd i hańba.
  • Ja 2019-07-10 12:23:28
    Chwała jego pamięci zrobił dobry uczynek dla PIs-u.Im więcej takich tragedii rolników w starszym wieku tym lepiej dla rządu. Nie po to podwyższono wiek emerytalny rolnikom żeby mogli doczekać emerytury. Tylko człowieka szkoda.
    • Tomek 2019-07-10 12:45:53
      Nie no naprawdę Wy zwolennicy peło i innych l;ewackich naleciałości nawet na tragediach robicie politykę. Wstyd i hańba kimkolwiek jesteś. A rolnikowi szczerze wspóczuję, że przypłacił życiem. MOże gdyby poprzednia koalicja myślała o rolnikach miałby leposzy sprzęt i nie doszłoby do tragedii.
      • Ja 2019-07-10 13:33:46
        Teraz to sobie kupią rolnicy nowy sprzęt chyba za pincet plus oczywiście Ci co pobierają bo za płody rolne to im zostanie na zycie. Ceny rzepaku, zboza, bydła w dół. Tylko mleko jeszcze trzyma pewien poziom opłacalności, reszta pod kreskom nawet kwartał dobrej ceny trzody tego nie zmieni.
      • Al 2019-07-10 14:23:02
        Ludzie nie komentujcie bzdur
    • Prije 2019-07-10 13:34:21
      Człowiek nie żyje a ty o polityce...Weź człowieku idź się lecz na głowę.
      • Ja 2019-07-10 13:51:20
        Jak polityka społeczna rządu i PiS wobec rolników jest zła to trzeba ją piętnować. A rolnicy w pracy giną na skutek złej polityki rządu wobec rolników.
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.220.239