PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Samochód najechał na rozrzutnik

Samochód najechał na rozrzutnik

Autor: Grzegorz Tomczyk

Dodano: 26-10-2020 07:14

Tagi:

Kierujący osobowym volkswagenem wjechał w nieoświetlony rozrzutnik, ciągnięty przez traktor.



Policjanci radzyńskiej drogówki ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę na drodze krajowej nr 63, w miejscowości Bezwola w gminie Wohyń (woj. lubelskie). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki volkswagen touran uderzył w załadowany rozrzutnik doczepiony do ciągnika Ursus C-330.

W wyniku zderzenia ucierpiał 38-letni kierujący samochodem, który trafił do szpitala. Ciągnikiem kierował 70-letni mieszkaniec gminy Wohyń, który nie odniósł żadnych obrażeń. Jak potwierdza policja, obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do wypadku doszło jednak po godzinie 18, tymczasem rozrzutnik był nieoświetlony. Oba uszkodzone pojazdy znalazły się po zderzeniu w rowie. Usuwaniem skutków wypadku zajęli się strażacy. Policja bada przyczyny zdarzenia.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (11)

  • wotek55 2020-10-26 12:34:58
    Dlaczego zdjeliscie mój koment (...) ?
  • ALA 2020-10-26 10:45:12
    Zadowolony, Piotr 007, Tim szkoda, że macie ten sam adres IP. Jeden oszołom próbuje stworzyć wrażenie mnogości. Oczywiście to przykre, że doszło do takiego wypadku.
    • Zadowolony 2020-10-26 11:50:47
      @ALA Ja rozumiem Twoje rozgoryczenie ostatnimi wydarzeniami ale po co kłamiesz że mamy ten sam adres IP skoro to nie jest prawda? Piotr007 Jest wyraźnie zawsze przeciw rolnikom a ja zawsze jestem za. Widocznie Twoje życie też jest zakłamane.
    • KOperfild 2020-10-26 12:17:25
      To są zwykle SŁOIKI, TROLE wiejskie
    • Tim 2020-10-26 13:29:00
      Co za bzdury o tym samym adresie IP
  • Zadowolony 2020-10-26 08:41:36
    Co to się dzieje z tymi emerytami? Ostatnio informowali że senior wskakiwał do ciągnika i znalazł się pod kołami, teraz kolejny emeryt co zamiast odpoczywać bierze się za wywożenie obornika jakimiś złomami bez oświetlenia? W mojej okolicy to też norma zwłaszcza u Krowiarzy że dziadki muszą pracować do końca swoich dni, do upadłego.
    • Wania 2020-10-26 12:15:43
      Zadzwoń do,, prezesa,, ma 71 lat to wyślij go na wypoczynek jak taki z ciebie KOZAK, podejmujesz wyzwanie! 🍼👶
      • Zadowolony 2020-10-26 12:59:33
        @Wania A czy ja dzwonię do Krowiarzy i im nakazuje zaprzestać pracować ich ojcom? Jedynie komentuje tutaj że dziwne by takie Seniorzy musiały zasuwać. Prezesowi krzywda się nie dzieje, żyje w luksusowych warunkach w przeciwieństwie do seniorów na wsi badających się w gnoju.
  • Piotr007 2020-10-26 08:19:31
    Od razu z miejsca do więzienia tego rolnika! Dopłat i dotacji nabrał a świateł nie zrobił