PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Śmiertelny wypadek w gospodarstwie – nastolatek pod kołami przyczepy

Śmiertelny wypadek w gospodarstwie – nastolatek pod kołami przyczepy Do wypadku doszło w jednym z gospodarstw w powiecie włocławskim, fot. Kalisz24 INFO

17-letni chłopiec zginął w trakcie pracy w jednym z gospodarstw ogrodniczych na terenie gminy Choceń w woj. kujawsko-pomorskim.



O tragedii poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy. Do wypadku doszło w sobotę wczesnym popołudniem. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że nastolatek z Włocławka pomagał w gospodarstwie przy zbiorach pomidorów. Z nieustalonych dotąd przyczyn w pewnym momencie wpadł pod koło ciągniętej przez traktor przyczepy rolniczej.

Nieprzytomnego poszkodowanego wyciągnięto spod przyczepy. Mimo natychmiastowej reanimacji, nie udało się jednak przywrócić funkcji życiowych chłopaka. Lekarz pogotowia stwierdzić musiał zgon nastolatka.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tego tragicznego zdarzenia. Policjanci i biegli przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego ciągnikiem. Okazało się, że 59-latek był trzeźwy, ale nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Wypadek zdarzył się jednak poza drogą publiczną, gdzie uprawnienia nie są wymagane.

Policja wyjaśnia dokładne okoliczności i przyczyny tej tragedii.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (15)

  • Redakcja Kalisz24 INFO 2019-08-19 22:09:45
    Szanowna redakcjo, proszę o podpisanie zdjęcia Fot. Kalisz24 INFO lub usunięcie go w całości. Autorem nie jest policja, tylko nasza redakcja. Pozdrawiamy
    • zaspany 2019-08-19 22:33:59
      wyluzuj majty. pozdrawiam
    • Redakcja farmer.pl 2019-08-20 08:36:58
      Najmocniej przepraszamy za pomyłkę. Oczywiście podpis zmieniliśmy. Pozdrawiamy :)
  • MO 2019-08-18 22:18:32
    @ja Ty myślisz że po takim wypadku to człowieka prosto do ziemi jak .....? Tak bez żadnych wyjaśnień? Zrozum że policja i prokuratura muszą zbadać przyczyny wypadku czy się to Tobie podoba czy nie. Ocenia że nieszczęśliwy wypadek ale swoje czynności muszą wykonać.
  • Wyborca po 2019-08-18 19:15:09
    Polska A, a trzeźwy był czy od peowkiego tvnu rozumu zabrakło
    • POLNY-ZETOR 2019-08-19 07:46:32
      BARDZIEJ od tego pisiorskiego TVP ha ten na pis
  • 9o 2019-08-18 13:26:14
    uprawnienia nie sa wymagane a trzezwosc tak?!!
    • Xd 2019-08-18 13:34:36
      Na polu uprawnienia nie są Ci potrzebne. Wypić też wypijesz ale gorzej jak coś się stanie.
  • ja 2019-08-18 11:17:56
    Nie dość, że tragedia dla każdej ze stron, to poco jeszcze policja i prokuratura?
    • Elf 2019-08-18 12:04:17
      @ja Ty taki głupi czy tylko takiego udajesz? Ty będziesz wyjaśniał okoliczności wypadku? Chodzi o człowieka więc musi być policja i prokurator
      • ja 2019-08-18 19:38:58
        Jak Ty "człowiek" (nie tragedia) to za tobą powinna cały czas chodzić policja i prokuratura. Ryzyko zawodowe. Na torze wyścigowym jak się rozpier.... kierowca to co jest policja i prokuratura?
      • Elf 2019-08-18 21:44:13
        @ja Nie chce Cię kompromitować ale nie masz racji. Jesteś bez argumentów które ja ma. Piszesz że na torze wyścigowym nie ma policji i prokuratora? Przykład dla Ciebie, jak zginęła młoda dziewczyna 15 lat na krosie to sprawa ma zająć się policja i prokurator. Jak nie wierzysz to się doucz. Tutaj tak samo, ginie młoda osoba 17 lat i też policja i prokurator musi to wyjaśnić. Muszą sprawdzić czy np. taki @ja (nie bierz tego do siebie) nie zrobił tego umyślnie. Także nie cwaniakuj że wszystkie rozumy pozjadałeś.
      • Pogromca ja 2019-08-18 21:51:23
        @ja Tak jest policja i prokurator jak jest wypadek smiertelny. A nawet biegłych powołują. Tutaj wypadek smiertelny na polu a Ty zdziwiony dlaczego policja i prokurator? Piszesz że ryzyko zawodowe tak jak by o jednego młodego człowieka nie chodziło? Co za ....
      • ja 2019-08-19 21:10:57
        Ok. Wporządku. Tylko niech nie nękają prawdopodobnegopotencjalnego sprawcy - bo według mnie On Bogu ducha winien. Pan N..... na-dwoch-zebrach-w-srodku-miasta-tak-parkuje-piotr-najsztub sad-uniewinnil-piotra-najsztuba-chodzi-o-wypadek-z-pazdziernika-2017-r Bez prawa jazdy, bez OC, bez przeglądu, potrąca kobietę na pasach. Wyrok - uniewinniony! Milioner POPisowcówPija(r-k)owców (układ władzy).
      • Elf 2019-08-19 21:21:43
        @ja Po prostu przed prawem nie uciekniemy. Rozumiem Cię bardzo dobrze że to był nieszczęśliwy wypadek i człowiek przechodzi traumę chcą cofnąć czas a tu jeszcze policja i prokurator na głowie. Straszny czas nie do opisania dla niego.