PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Śmiertelny wypadek - zderzenie motocyklisty z ciągnikiem

Motocyklista na bmv zderzył się z beczką asenizacyjną ciągniętą przez traktor. Zginął na miejscu.



Tragedia miała miejsce we wsi Zakalinki Kolonia na terenie gminy Konstantynów, w woj. lubelskim. Około godz. 21.00 motocykl kierowany przez 44-letniego mieszkańca Konstantynowa uderzył w cysternę asenizacyjną. Niestety, motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Jak ustalili policjanci, motocykl z dużą siłą uderzył w bok beczki. Ciągnikiem rolniczym, do którego był zaczepiony wóz asenizacyjny, kierował 21-latek z gminy Leśna Podlaska. Był trzeźwy.

Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci z Janowa Podlaskiego.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (18)

  • Drogowiec 2019-09-12 09:54:35
    Pisze jak byk: Motocyklista uderzył z dużą siłą w tył beczki. Co tu jeszcze komentować jak szaleńców na drodze nie brakuje. Ci wciskają się między samochody nawet jak wyprzedzają na chama to na trzeciego. Potem żale do wszystkich jak z taką prędkością się wywali i szukanie winy u innych. Trzeba nauczyć się jeździć ale z kulturą i zgodnie z przepisami. Żadne tutaj instruktorki nie zastąpią zdrowego rozsądku. Ciekawe że ja się w nikogo nie wpakowałem jak zawsze zostawiam sobie miejsce przed innym pojazdem a jak ktoś siedzi bez przerwy komuś na *du..* to niech się nie dziwi że prędzej czy później się w kogoś wpakuje.
    • Kamil 2019-09-12 10:10:36
      Nie w tył tylko w bok. Proszę czytać uważnie.
      • As 2019-09-12 11:55:07
        To ładnie musiał jechać żeby w bok beczki wjechać?
    • Andrzej 2019-09-12 16:00:15
      W BOK CYSTERNY UDERZYŁ
      • Pogromca Andrzeja 2019-09-12 17:13:56
        Andrzejku i co z tego wynika? Wyprzedzał cysternę i postanowił przywalic w jej bok? Może chciał zepchnąć ja z drogi?
  • Dominik 2019-09-12 07:37:28
    Po za tym jak policja kontroluje ludzi i jeśli nie popełniono wykroczenia chyba że do rutynowej kontroli chodzi o trzeźwość i uprawnienia nie wiem czy posiadasz?
  • Dominik 2019-09-12 07:08:11
    Oni tylko widzą siebie ,nie innych my jesteśmi ci co 200/h Ty gościu uważaj żeby tobie tragedia się nie stała barakowozie zakuty.
    • Pogromca Dominika 2019-09-12 12:58:05
      Sam jesteś zakuty ale .....
  • Eska 2019-09-12 06:38:52
    Kolejny niewinny człowiek zginął przez brak oświetlenia u rolasa. Szkoda człowieka niech spoczywa w spokoju a rolady niech światła zakładają na te złomy.
  • Dominik 2019-09-12 04:34:42
    Zamiast wypisywać takie brednie złożylibyście chołd człowiekowi i kondolencje rodzinie a wy kim jesteście sklep browar brak pasji i cała droga wasza, ciekawe gdyby w wypadku zginął twój brat ojciec przyjaciel co byś pomyślał
    • Edek 2019-09-12 05:07:42
      A Ty kim jesteś że oceniasz ludzi sklep browar? Może Ty tak robisz skoro tak o tym browarze piszesz. Ja nic nie poradzę na piratów drogowych. Ile razy mnie policja zatrzymała to im mówię łapcie piratów drogowych. Nasze drogi nie nadają się na jazdę motocyklami po 200km/h a potem Ci *pasjonaci* jak piszesz rozwalają małe dzieci na pasach bo on musiał sobie zobaczyć ile dziś maszyna wyciągnie. Tym razem była to twarda beczka a nie kolejne bezbronne dziecko.
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 100.26.182.28