Na Targach w Łodzi swoje produkty prezentuje ponad 200 wystawców. Jest  to świetna okazja do rozmowy z ekspertami i doradcami z zakresu produkcji zwierzęcej. Oprócz wizyty na stoiskach producentów, spotkaniom na Targach towarzyszą wykłady techniczno-naukowe. Prowadzone są przez uznanych w branży profesorów i specjalistów, wśród których nie zabrakło takich nazwisk jak: prof. Z. Kowalski, prof. Z. Pejsak, prof. J Twardoń, prof. A. Rutkowski, czy dr. Z. Lach.

Tradycją FERMY stał się, co roku budzący wielkie zainteresowanie i emocje, konkurs dla zwiedzających, w którym przybyli do EXPO hodowcy mają szansę każdego dnia wygrać laptopy i tablety fundowane przez Organizatora oraz niespodzianki przygotowane przez Wystawców.

Oprócz wielu atrakcji, wszyscy zwiedzający poszukują nowości produktowych. W tym roku 20 produktów, zaprezentowanych przez firmy zdobyło znak Złoty Medal Targów FERMA 2015, 15 produktów znak Nowość FERMA 2015.

Targi potrwają jeszcze do 22 lutego br. (niedziela). Lokalizacja to Nowa Hala EXPO/MOSiR w Łodzi, mieszcząca się przy al. Politechniki 4. Godziny otwarcia dla zwiedzających w sobotę: 10:00 - 17:00, w niedzielę: 10:00 - 15:30

Serdecznie Zapraszamy!

Będąc na Targach nie zapomnijcie odwiedzić redakcji Farmera, nasze stoisko ma nr A33.