Na terenie Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach zaprezentowało się kilkadziesiąt wystawców, głównie z branży rolniczej, ale nie tylko. Pojawiły się też stoiska firm produkujących m.in.: pokrycia dachowe, pasze, koncentraty, materiały budowlane. Nie zabrakło też bogatego wyboru materiału szkółkarskiego, sadzonek roślin ozdobnych i stoisk z rękodziełami.

Większość producentów działa na terenie województwa łódzkiego, ale część przyjechało z województw przyległych. Pogoda dopisała więc odwiedzających targi było dużo, a wystawcy mieli sporo pracy by promować i reklamować swoje oferty handlowe oraz udzielać porad konsultanckich.

Nieopodal terenu targowego odbyły się również pokazy polowe sprzętu rolniczego oferowanego przez działający na terenie województwa łódzkiego POM FARMASZ.

W niedziele ogłoszono wyniki konkursów organizowanych przez gospodarza targów. Maszyną Targów Agrotechnika 2014 w kategorii ciągniki rolnicze został LAMBORGHINI NITRO 120 T4i HP – producent SAME-DEUTZ-FAHR – prezentowanego przez Agromarket JARYSZKI oddział w Kutnie.

W kategorii maszyny i urządzenia techniczne zwyciężył wóz asenizacyjny – producent Armor Industrie, prezentowanego przez POM FARMASZ z Bogdanki.

W cyklicznym konkursie organizowanym przez Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w kategorii „Najbezpieczniejsza Maszyna Targów Rolnych Agrotechnika 2014” Komisja Konkursowa wyróżniła wystawcę, firmę TAD LEN z Zielonej Wsi za opryskiwacz sadowniczy zawieszany TL 300S.

Natomiast najciekawszym stoiskiem Targów Rolnych Agrotechnika 2014 według Komisji Konkursowej było stoisko firmy WEREMCZUK FMR Sp. z o.o.