Śmiertelny w skutkach wypadek wydarzył się dziś rano (środa) na drodze wojewódzkiej 807 w Kamieniu, w gminie Wola Mysłowska, w powiecie łukowskim (woj. lubelskie) – donosi komenda PSP w Łukowie. Prawdopodobnie wskutek zderzenia z ciągnikiem rolniczym zginęła 40-letnia kobieta kierująca autem.

Jak ustalili obecni na miejscu strażacy i policjanci, oderwany od zgrabiarki lub ciągnika element przebił szybę małego dostawczego citroena i śmiertelnie zranił siedzącą za kierownicą kobietę. Próby jej reanimacji nie odniosły rezultatu, lekarz pogotowia stwierdził zgon 40-latki.

Jak donosi Polsat News, 47-letni traktorzysta był trzeźwy. Okoliczności tragedii są póki co niejasne. Policja ustala, czy metalowa część oderwała się wskutek zderzenia jadących z przeciwka pojazdów, czy też stało się to wcześniej i było właśnie powodem zderzenia. Sprawę bada prokuratura.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy strażaków z PSP w Łukowie, z OSP Ksawerynów i z OSP Dwornia. Droga na czas akcji ratowniczej i czynności śledczych była zamknięta. Policja wyznaczyła objazdy