PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Traktorzysta zaorał pobocze i zniszczył kapliczkę

Traktorzysta zaorał pobocze i zniszczył kapliczkę
Traktorzysta zbytni się "rozpędził" i worał w pas drogi, Foto ilustracyjne: GT

Nadgorliwy traktorzysta ze Stadniny Koni w Prudniku zaorał pobocze drogi powiatowej w gminie Lubrza i uszkodził przydrożną kapliczkę.



Pracownik państwowej spółki Stadnina Koni w Prudniku worał się w pas drogi powiatowej w gminie Lubrza, pozbawiając ją właściwie pobocza. Stało się tak na blisko kilometrowym odcinku drogi między Dobroszewicami a Józefowem – donosi portal Nowej Trybuny Opolskiej. Przy okazji traktorzysta uszkodził podstawę starej przydrożnej kapliczki.


Do zniszczeń doszło przed miesiącem, przy okazji przygotowań do zasiewu dużej działki wzdłuż drogi powiatowej, którą Stadnina Koni w Prudniku dzierżawi od Skarbu Państwa. Policję i zarządcę drogi powiadomili mieszkańcy.
Prudnickie starostwo powiatowe wyjaśnia sprawę, ale państwowa spółka od razu nakazała usunięcie zniszczeń – utwardzono zaorany pas pobocza i podmurowano postument kapliczki.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (14)

  • wdadwadadasd 2021-05-03 12:31:00
    Okolice Niechcic to samo. Tyle że tu królują świniarze. Zaorzą wszystko co się da. Jakby mogli to by na cmentarz wjechali i zaorali wolne przestrzenie.
    • Zadowolony ten Zadowolony 2021-05-03 13:08:33
      U nas Królują Krowiarze. Orzą kapliczki i cmentarze. Wstyd.
  • wielkopolanin 2021-05-02 11:47:52
    Ja myślałem ze to zrobił krowiarz sumsiod zadowolonego a tu taki kwiatek.
    • Ale jaja 2021-05-02 14:53:29
      Nie żartuj sobie. Co tam kapliczka. Tam ponoć takie Klaudiusze czy inne Krowiarze miedze dawno już zorali a teraz biją się w żniwa o każdy kłosek i wyjaśniają to sobie widłami 😂
  • Zadowolony ten Zadowolony 2021-05-02 10:38:07
    U nas to Krowiarze przyorują wszystkie rowki, miedze czy drogi że już ledwie można przejechać. A jak słuchasz ich mądrości to czasami wstyd jest przyznawać że jest się rolnikiem. Wstyd.
    • Raz kozie śmierć 2021-05-02 11:15:57
      A ty Zadowolony już zabrałeś swój ogródek warzywny ???
      • Zadowolony ten Zadowolony 2021-05-02 11:44:40
        @Koza Nie bardzo wiem co miał bym zabierać?
      • Władek 2021-05-02 11:53:12
        Ty uszkodziłeś te kapliczkę?
      • Raz kozie śmierć 2021-05-02 12:05:45
        Zadowolony miało być czy zaorales ogródek ? , dziwne żeś się nie zorientował że to pomyłka . A tak w sumie miło cię widzieć na forum , bo jakoś dawno nie czytałem twych świetnych komentarzy , zapewne zajęty byłeś pracą lub pyry sadziłeś pod piętę ?
      • Ja Klaudiusz 2021-05-02 12:37:04
        Zadowolony to ogródek kopie szpadelkiem , a obornik od krowiarza taczką wozi żeby kartofle wyrosły eko ha ha ha 😀🤣😂 Zetorka dawno sprzedał dla handlarza i pojechał zetorek na lawecie w siną dal ha ha ha 😀🤣😂 po nim jedyne co zostało to zaschnięta plama oleju na posadzce w garażu ha ha ha 😂😂🤣 czy nie tak było Zadowolony ??? Ha ha ha 😀🤣😂
      • Ogrodnik 2021-05-02 14:35:58
        Raz kozie śmierć Ja Klaudiusz Ale was boli ten zadowolony. Po was pozostaje tylko specyficzny zapach w sklepie który jeszcze długo się tam unosi i trzeba pomieszczenie wietrzyć. Nawet maseczki nie pomagają. Kiedy w końcu zrozumiecie że nawet w Biedronce za kilka złotych można się zaopatrzyć w podstawowe akcesoria do codziennej higieny a nie zanieczyszczać powietrze innych ?
      • Ogrodnik 2021-05-02 17:47:27
        Ja Klaudiusz No właśnie widać to po Twoich komentarz jak Cię boli ten zadowolony. A to sprowadzanie tematu tylko do jednego i ta bezradność wstawianiem tych minek mają tylko zatuszować Twoja bezradność, niemoc i złość. Możesz się zaklinać ale sam wiesz jaka jest prawda.
    • Polo 2021-05-02 11:21:30
      U nas też bambrusy orzą pod same kapliczki. Zero honoru i wstydu.
  • chciał dobrze 2021-05-02 10:04:02
    chciał dobrze, zwiększał areał

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.239.170.169