Horsch Maschinen GmbH proponuje rolnikom udział w konkursie internetowym AGROSPEC.

Tym razem jest on organizowany wyłącznie przez firmę Horsch Maschinen GmbH i trwa od 15.11.2013 do 15.02.2014 roku. Konkurs znajduje się na stronie www.agrospec.org. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w czasie targów Agrotech w Kielcach w dniu 08.03.2014 r. o godzinie 11.00.
Są powody, dla których opłaca się wziąć udział w tym konkursie.

Po pierwsze, przyczyni się on do wzrostu wiedzy uczestnika konkursu poprzez rozwiązywanie zadań konkursowych. W tej edycji AGROSPEC'a chodzi głównie o przemyślenia dotyczące siewnika Focus. Ta nowatorska idea uprawy pasowej łączy w sobie uprawę gleby, nawożenie zlokalizowane oraz wysiew materiału siewnego.

Po drugie ważnym argumentem zachęcającym do udziału w konkursie jest możliwość wygrania pierwszej nagrody, czyli indywidualnego doradztwa w siedzibie Horsch. Konsultację poprowadzi ekspert w dziedzinie agronomii - Josef Stangl. Indywidualna konsultacja daje zwycięzcy możliwość stawiania dowolnych pytań, które mogą okazać się istotne dla optymalizacji i zwiększenia dochodów z uprawy w jego gospodarstwie rolnym.

Poza główną nagrodą dla zwycięzcy, ufundowano dla 9 wyróżnionych uczestników 3 roczne abonamenty czasopism rolniczych dotyczących zarówno techniki rolnej, jak i samego rolnictwa.

Last, but not least! Ten konkurs pozwala jego uczestnikom myśleć i decydować w wielkim stylu.

- Cieszymy się, licząc na liczne odwiedziny na naszej stronie www.agrospec.org, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych konkursem - mówi Barbara Dudkowski z Horsch.