Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników portalu farmer.pl do głosowania w konkursie "Innowacyjny produkt rolniczy 2018".

Zagłosuj TUTAJ

Do internetowego głosowania zostały dopuszczone zgłoszone wcześniej produkty, które spełniały wymagania regulaminu. Produkty, które w głosowaniu czytelników portalu otrzymają największą liczbę głosów w poszczególnych kategoriach otrzymają wyróżnienie specjalne.

Internetowe głosowanie na Innowacyjny Produkt Rolniczy 2018 potrwa od 26 września do 21 października 2018 r.

Na wybrane produkty można głosować tylko raz, wybierając po jednym produkcie z każdej kategorii.

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek nagrodzonym firmom nastąpi w dniu 7.11.2018 r. podczas oficjalnej gali zorganizowanej po konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie” w Warszawie.

Zarejestruj się na konferencję - udział jest bezpłatny

 
Dla głosujących przewidujemy atrakcyjne nagrody!

 

5 pakietów subskrypcyjnych aplikacji AgroAssistant* na powierzchnię 50 ha

5 półrocznych prenumerat Farmera

Gadżety „Farmera”: koszulki, kubki, czapeczki!

 

 

*Aplikacja Agro-Assistant to innowacyjne narzędzie, wykorzystujące dane satelitarne w procesie zarządzania produkcją rolną, celem osiągnięcia lepszych wyników tj. zwiększenia plonu i zmniejszenia kosztów.

Aplikacja Agro-Assistant korzysta z doświadczeń i wiedzy budowanej przez zespół specjalistów od 2014 r. Nasze produkty oparte o dane satelitarne zostały zweryfikowane w terenie, a ich skuteczność została potwierdzona przez naszych partnerów i niezależnych użytkowników.

Zadaniem Aplikacji Agro-Assistant jest dostarczenie komplementarnego narzędzia do zarządzania produkcją rolną głównie w dużych gospodarstwach. Połączenie skuteczności aplikacji z praktyczną wiedzą rolnika są kluczem do sukcesu.

Aplikacja Agro-Assistant oferuje 6 komplementarnych produktów, które z łatwością zastosujesz w swojej codziennej pracy:

·       Strefy zarządzania polem, który umożliwi Ci przeprowadzenie analiz glebowych w sposób najbardziej ekonomiczny a zarazem umożliwiający otrzymanie najbardziej efektywnych wyników.

·       Mapy aktualnej kondycji pola, które umożliwią Ci ocenić kondycję upraw bez wychodzenia z domu. Mapy aktualnej kondycji pola umożliwią Ci również ocenę skuteczności przeprowadzonych zabiegów oraz ułatwią analizę konieczności podjęcia zabiegów naprawczych czy prewencyjnych

·       Mapy obszarów problemowych, wskażą Ci fragmenty pól, na których nastąpiła niepokojąca zmiana kondycji upraw. Spadek kondycji może świadczyć o zniszczeniach upraw przez zwierzynę łowną, reakcję roślin na stres wodny bądź wczesną reakcję upraw na działanie patogenów chorobotwórczych.

·       Mapa potencjału, której zadanie polega na prezentacji potencjału plonotwórczego Twoich upraw. Dzięki analizie tempa wzrostu kondycji upraw w czasie, podpowiadamy Ci czy i na jakiej powierzchni pola osiągniesz spodziewane plony.

·       Mapa potencjału, pozwoli Ci na stosowanie zmiennej dawki nawożenia, dostosowanej do aktualnych potrzeb Twoich upraw.

·       Funkcja alertów, dostarczająca ostrzeżeń pogodowych i ich potencjalnego niebezpiecznego wpływu na stan twoich upraw. Dzięki naszej aplikacji już nic Cię nie zaskoczy. Powiadomimy Cię o niebezpiecznym zdarzeniu, tj. spadek kondycji Twoich upraw oraz zmiana warunków meteorologicznych.

Więcej informacji o funkcjonalności aplikacji, przykłady produktów oraz konto demonstracyjne, znajdziesz na stronie www: http://agro-assistant.pl/