19-letni obywatel Ukrainy ucierpiał w wyniku zderzenia samochodu osobowego volkswagen passat z ciężarowym volvo w miejscowości Radcze, w powiecie parczewskim (woj. lubelskie).

Do zderzenia pojazdów doszło na skrzyżowaniu dróg między miejscowościami Jabłoń a Rudno. Jak ustalili policjanci, 21-letni Ukrainiec, kierujący volkswagenem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi ciężarowemu i doprowadził do bocznego zderzenia. W jego następstwie niegroźnych dla życia obrażeń doznał 19-letni pasażer auta.

Kierowcy auta i tira nie ucierpieli w zdarzeniu. Obaj byli trzeźwi. Ucierpiały jednak mocno obydwa pojazdy. Volkswagen został mocno rozbity, natomiast naczepa i ciągnik tira wywróciły się, a ładunek rozsypał wokół. W ciężarówce kierowca przewoził suchy chleb, który miał zostać wykorzystany na paszę dla zwierząt.

Droga została zablokowana na czas usuwania wraków oraz uprzątania i przeładowywania ładunku do innej ciężarówki. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.