PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Zderzenie ciągnika z motocyklem

Zderzenie ciągnika z motocyklem Przy skręcie w lewo ciągnik zajechał drogę motocykliście, zdjęcie ilustracyjne: Policja

Autor: Grzegorz Tomczyk

Dodano: 09-08-2020 12:31

Tagi:

Pijany traktorzysta zajechał drogę kierowcy jednośladu. W zderzeniu ranny motocyklista.



Do wypadku drogowego na drodze powiatowej, miedzy Rząśnikiem do Nowym Lubielem, w powiecie wyszkowskim (woj. mazowieckie). Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący ciągnikiem podczas wykonywania skrętu w lewo na pole, zajechał drogę będącemu w trakcie manewru wyprzedzania motocykliście.

Kierujący jednośladem chciał uniknąć zderzenia i zaczął gwałtownie hamować. W efekcie zjechał na pobocze i wywrócił się. 24-letni jednośladu doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Jak okazało się w trakcie rutynowych czynności policji, traktorzysta był nietrzeźwy. Alkomat wykazał w jego organizmie pół promila alkoholu. 29-letniemu mieszkańcowi gminy Rząśnik policjanci zatrzymali prawo jazdy.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (11)

  • Obserwator rolnictwa 2020-08-09 19:40:23
    Zdziwił bym się gdyby był trzeźwy.
    • Iwona 2020-08-09 22:18:18
      Mnie zdziwiłaby natomiast poprawa twojej kondycji psychicznej.
    • Rolniczka 2020-08-09 22:19:09
      Popraw pisownię, bo wstyd.
    • Obserwator rolnictwa 2020-08-10 07:24:16
      @Rolniczka @Iwona Największe obrończynie wiejskich chłopów co tylko pić potrafią. Gospodarstw jeszcze po ojcach coś zostało czy już wszystko przepite?
  • Rolniczka 2020-08-09 14:54:40
    Osobiście nie znam rolników, będących alkoholikami. Inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć sobie jazdy pod wpływem, w biały dzień, nie na urlopie, tylko w pracy. Choć policja dziennie łapie mnóstwo nietrzeźwych kierowców, a ten miał w krwi 0,5 promila , to jednakże jazda pod wpływem zawsze jest naganna.
  • Bud 2020-08-09 13:53:57
    Tragedia co się robi. Piją w pracy alkoholicy i jeszcze na drogę jadą. Który to już wypadek? A ilu z nich udało się dojechać po pijaku i się jeszcze cieszą że zawsze tak robi i nigdy nic się nie stało. Zabrać im dopłaty to nie będą mieli za co chlać. Nikt nie ma zamiaru dłużej utrzymywać takiej patologii. Kasta nietykalna musi w końcu odpowiadać za swoje czyny.
    • Ja 2020-08-09 16:58:36
      A tobie zabrać kielnie , o nie odciąć Cię od internetu bo to co tu prezentujesz na tym rolniczym portalu to juz patologia granicząca ze zboczeniem. A wszystko to z powodu zazdrosci ze ktoś tam może mieć trochę lepiej w życiu od Ciebie.
      • Bud 2020-08-09 17:21:55
        Obrońca pijaków w akcji. Czego mam zazdrościć? Tego pijaństwa? Co prawda boli? Możesz zabierać Kielnie, za bardzo nie jest mi potrzebna. Ale Was odciąć od dopłat to może skończy się to pijaństwo.
      • Pogromca Ja 2020-08-09 19:06:11
        @Ja Za co mu zabrać kielnię? Może jakaś argumentacja? Dobrze napisał, zabrać dopłaty skoro i tak wszystko idzie w kanał.
  • Kierowca 2020-08-09 13:37:27
    Gorący apel do rolników - wiem, że teraz czas radości, plony w miarę dobre, ale wstrzymajcie się rolnicy od picia na polu. Nie zbawi was godzina, szczęśliwie wrócicie do domu i wtedy w palnik dacie. Trochę zdrowego rozsądku nie zaszkodzi. Dajcie raz przykład i porzućcie wielowiekową tradycję, wszakże od wieków gorzała się lała strumieniem, bo chłop choć nie miał co do garnka włożyć, to od dworu gorzała była...
    • Ewa 2020-08-09 22:08:23
      To ja takiej tradycji nie znam. Może w twoim domu taka jest?

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.226.241.176