PARTNERZY PORTALU
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl
  • partner portalu farmer.pl

Zmarł motocyklista, który zderzył się z kombajnem pod Opatowem

Zmarł motocyklista, który zderzył się z kombajnem pod Opatowem Do wypadku doszło na łuku drogi. Motocykli wjechał w kombajn, Foto: Policja

Na zakręcie drogi motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka kombajnem zbożowym.



Wypadek miał miejsce w niedzielę o godz.11.30, we wsi Nikisiałka Duża, w gminie Opatów (woj. świętokrzyskie) – informuje portal Echo Dnia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 48-letni motocyklista na łuku drogi stracił panowanie nad yamahą i w efekcie zderzył się z kombajnem jadącym z przeciwka.


Rannym kierowcą jednośladu zajęli się ratownicy medyczni. W drodze do szpitala, w karetce poszkodowany stracił przytomność. Mimo wysiłków lekarzy nie udało się mu przywrócić funkcji życiowych. Lekarze stwierdził zgon mężczyzny.


Kombajnem kierował 46-letni mężczyzna, był trzeźwy.



Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (11)

  • Samowykluczenie 2019-08-15 16:20:39
    Jednego idiote mniej. Bo na tej drodze moga isc matka z dzieckiem. Zabil by kogos. Samowykluczenie idiotow
  • Ben Gold 2019-07-29 14:28:01
    @Miasto a jakie mandaty przewidujesz dla jadących w mieście na wszelkiego rodzaju rolkach, hulajnogach nie raz po 3-4 obok siebie tarasujacych cała drogę? Potem jak ktoś w nich wjedzie to jest wielki lament. Ostatnio motocyklista wyprzedził mnie w mieście i potem zwolnił jak by prowokował mnie abym go zaczął wyprzedzać a ja nic. Potem jak miejscowosc się kończyła ostro przyspieszył i pewnie taki miał plan gdybym próbował go wyprzedzić bo prowokacyjnie jechał a nic mu nie zrobiłem tylko za wolno jechałem. Potem nic dziwnego że tacy kończą na drzewach, rowach, innych autach czy na kombajnie. Po co te popisy? Wystarczy motocyklem jechać rekreacyjnie i wtedy jest bezpiecznie.
  • Edek 2019-07-29 13:16:59
    Szczerze powiem że mój kombajnista też przez kilka lat kombinował tak kombajnem z hederem z przodu po drogach. Tylko się modliłem aby nikomu nic się nie stało. Teraz już kosimy Claasem i heder jedzie na wózku. Kilka minut założenia i przynajmniej jest spokój i czyste sumienie. Z drugiej strony nie bronie tutaj kombajnisty ale wiele razy autem mijałem się z kombajnem i jakoś trudno go nie zauważyć bo w końcu żniwa trwają może 2 tygodnie i wystarczy spokojnie jechać i zjechać i wszyscy są cali.
  • Antoś 2019-07-29 11:20:40
    Nie był na wózku... u nas w okolicy wszyscy mniejszymi kombajnami jeżdżą z hederem i nikomu to nie przeszkadza... na tamtej drodze się spokojnie z osobową wyminie... ale jak motor na łuku na drugi pas wyniosło to chyba dozwolone 50 nie pomykał
    • As 2019-07-29 13:33:08
      Jeśli miał heder z przodu to i tak kombajnista jest winny. Możesz pisać co chcesz ale faktów i przepisów nie zmienisz.
    • Kapuś w dobrej sprawie 2019-07-29 13:37:00
      @Antoś tak czy siak i tak wina kombajnisty. Heder powinien być na wózku a tak teraz kombajnista pójdzie siedzieć. Myślę że odpowiednie mandaciku ostudziły by co niektórych i nauczyli się szybkiego montażu i demontażu hedera:))))
      • Antoś 2019-07-29 13:48:29
        Myślę że odpowiednie mandaciki to napewno by motocyklistów co niektórych mocno ostudziły... A chedera tym motorem nawet nie dotknął... wbił mu się pod przednie koło 😔
      • Kapuś w dobrej sprawie 2019-07-29 13:58:15
        @Antoś nie ważne gdzie mu się wbił. Mógł jechać prosto w heder a jak kombajnista jadący środkiem drogi go zauważył odbił w bok i ten mógł się wbić w koło. Ale to i tak nic nie zmienia że będzie mandat za założony heder z przodu i po takim wypadku śmiertelnym będzie jeszcze sprawa w sądzie i odsiadka. Kiedyś pijany wjechał w kombajn z hederem i zgadnij kogo była wina? Jak myślisz Antoś?
  • Miki2 2019-07-29 11:08:54
    Ale heder był na wózku czy nie bo artykuł bez tej informacji dość prowokacyjny z takim zdjęciem