Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1008 hPa i nie będzie się istotnie zmieniać.

W piątek na całego terenie kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, na północnym wschodzie i nad morzem okresami duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 17 st. C na Suwalszczyźnie, nad morzem i w dolinach karpackich do 22 st. C na Podkarpaciu i w Wielkopolsce. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych i wschodnich.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, na północy i południowym wschodzie miejscami duże i tutaj możliwe słabe opady deszczu. Na północy lokalnie mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna na przeważającym obszarze od 7 do 10 st. C, na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich chłodniej od 4 do 6 st. C, nad morzem cieplej około 12 st. C, a na Półwyspie Helskim 14 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni.

W sobotę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna w dzień od 19 do 22 st. C, chłodniej na obszarach podgórskich Karpat i na krańcach północnych od 16 do 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem porywisty, wschodni i północno-wschodni.

W Warszawie w piątek zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 7 st. C. Wiatr słaby, północno-wschodni. W sobotę zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.