W najkrótszym miesiącu w roku udało się, dzięki naszym Czytelnikom, wypracować rekordową liczbę unikalnych użytkowników. Bardzo nas cieszy, że systematycznie powiększa się grono odbiorców naszego portalu. Oto zaledwie kilka artykułów, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem w lutym:

Jeszcze raz dziękujemy, że w tak trudnym czasie jesteście z nami. Doceniamy to i wiemy, że Wasze zaufanie, to dla nas ogromne zobowiązanie. Nie spoczywamy na laurach i działamy dalej!

W bazie subskrybentów codziennego newslettera znajduje się obecnie ponad 48 tys. osób. Profil portalu na Facebooku śledzi ponad 81 tys. użytkowników. Według analizy Polityka w sieci nasz profil był także najbardziej angażującym z dziedziny rolnictwa w lutym.

Portal farmera. jest częścią polskiej grupy wydawniczej PTWP, która działa na rynku od 1995 r. Specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji obejmujących wydawanie magazynów prasowych oraz zarządzanie portalami internetowymi, w tym: wnp.pl, farmer.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, rynekaptek.pl, propertynews.pl, propertydesign.pl, portalsamorzadowy.pl i wiele innych.

Grupa jest także organizatorem spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym - European Economic Congress (EEC), jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy.