Ludzie mają różne pomysły na promocję własnej osoby w internecie. W Anglii popularność zdobył kryminalista, który chwali się swoimi przewinieniami, publikując je na twitterze i youtubie. Każdy jego film wywołuje ogromne emocje, tym samym szybko staje się popularny.

Tym razem Sam Walker podpadł rolnikom. Wielu z nich otwarcie mówi, że jeśli spotka go w okolicy swojego gospodarstwa, może dojść do samosądu. Na 2-minutowym filmie widzimy, jak jego autor wypuszcza zwierzęta tłumacząc: - Musiałem je uwolnić, ponieważ warunki, w jakich żyły były okropne. Nie chcę ich krzywdy. Po chwili na filmiku pojawia się kobieta, która nie kryjąc złości w niecenzuralnych słowach reaguje na działanie Walkera. Emocji nie kryją także internauci, którzy mówią, że głupi wybryk mógł doprowadzić do tragedii.

- Czy zastanawiałeś się nad tym, co by się wydarzyło, gdyby tamtą drogą szło dziecko z psem? Wypłoszone zwierzęta mogłyby stratować malucha. Czy wtedy też byś się cieszył, bo miałbyś większą oglądalność? Inny internauta dopisuje: "Chłopie nie masz grama wyobraźni. Życzę tobie, by ktoś tak zrobił, jak akurat będziesz jechał samochodem. Wtedy przekonasz się do jakiego nieszczęścia mogłeś doprowadzić".

Film skrytykowały także organizacje obrońców praw zwierząt, przyznając, że zwierzęta były w dobrej kondycji, a działanie youtubera mogło doprowadzić do tragedii. Nie zmienia to jednak faktu, że film obejrzało już 131 tysięcy osób, więc kontrowersyjny internauta może mówić o sporym sukcesie. Sprawa została zgłoszona na policję, jednak akurat ten fakt z pewnością nie zrobił na autorze filmu wrażenia. W końcu Sam Walker chwali się, że na swoim koncie ma ponad 100 przestępstw.