Celem konkursu jest wyróżnienie pomysłów i działań, które przyczyniają się do poprawy warunków gospodarowania i funkcjonowania właścicieli oraz osób zarządzających gospodarstwami rolnymi.

Do udziału w konkursie zachęcamy wszystkich producentów i dystrybutorów nawozów, środków ochrony roślin i materiału hodowlanego, pasz i dodatków paszowych, budynków inwentarskich i ich wyposażenia, ciągników i maszyn rolniczych, programów i urządzeń wspomagających prowadzenie gospodarstwa rolnego oraz produktów finansowych.

Spośród zgłoszonych do konkursu produktów wyróżnienia zostaną przyznane przez Kapitułę powołaną przez redakcję "Farmera". Równocześnie użytkownicy portalu farmer.pl i czytelnicy magazynu "Farmer", mają możliwość zagłosować w portalu.

Wyniki konkursu ogłosimy podczas oficjalnej gali zorganizowanej w ramach konferencji "Narodowe wyzwania w rolnictwie" 7 listopada 2019 r. w Warszawie.

Innowacyjny Produkt Rolniczy 2018
Innowacyjny Produkt Rolniczy 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału i zgłaszania produktów. Zgłoszenia przyjmujemy do 15.09.2019 r. za pośrednictwem formularza konkursowego.

Szczegóły konkursu w zakładce "Regulamin".