-Myśli wszystkich pracowników Alltech na całym świecie są z rodziną dr Lyonsa, w szczególności – z jego żoną Deirdre, córką Aoife, synem Markiem i żoną Marka, Holly – powiedział Alric Blake, dyrektor generalny firmy Alltech.

- Dr Lyons był przedsiębiorcą-wizjonerem, który – poczynając od innowacyjnego zastosowania technologii drożdżowej w żywieniu zwierząt – przekształcił przemysł rolniczy. Od farmy po pole, od rynku po obiad przy rodzinnym stole, nasz świat jest teraz o wiele lepszy, ponieważ jego częścią był człowiek, który nigdy nie widział problemów, a jedynie wyzwania czekające na rozwiązania.

- Wszystkich, których spotykał, inspirował swoją energią, entuzjazmem i niezłomną wiarą w możliwości. Zaszczepił to pozytywne podejście w swoich pracownikach – ponad 5000 członków zespołu Alltech na całym świecie. Jestem przekonany, że mówię w imieniu ich wszystkich, stwierdzając że jesteśmy ogromnie zaszczyceni, że mogliśmy poznać i pracować dla tak wspaniałego człowieka. Postaramy się uszanować jego spuściznę, pogłębiając nasze zaangażowanie wobec jego klientów i wszystkich innowacyjnych pomysłów, w które tak mocno wierzył.

W celu kontynuowania swojej wizji służenia przemysłowi rolnemu poprzez sprawdzone w praktyce innowacje, dr Lyons ustanowił jasną strukturę kierowniczą, w której skład wchodzą:

·         Dr Mark Pearse Lyons, Przewodniczący i Prezes

·         Alric A. Blake, Dyrektor Generalny i Skarbnik

·         E. Miachael Castle II, Wiceprezes i Sekretarz

Jako dyrektor ds. wizerunku firmy, Deirdre Lyons będzie kontynuowała wizję dr Lyonsa, dotyczącą globalnego zasięgu firmy Alltech, jak również ich wspólne zaangażowanie w filantropię i działalność społeczną.

- Wszyscy jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem mojego ojca – powiedział dr Mark Lyons, syn Pearse'a oraz przewodniczący i prezes firmy Alltech. – Zawsze koncentrował się na rozwoju pracowników i na przestrzeni lat zbudował niezwykły zespół. Wiem, że miał pełne zaufanie, że zespół, który stworzył, będzie kontynuował rozwój firmy, którą on zbudował.