- Odpowiemy na najważniejsze pytania tego sezonu. Wraz z agronomami i ekspertami, będziemy rozmawiać m.in. o tym, co dalej z cenami azotu? Jak oszczędzić na jego stosowaniu? Jak chronić zboża bez epoksykonazolu i fenpropimorfu? Jak ocenić przezimowanie roślin? Czy słonecznik się opłaca? Jak oszczędzić na fosforze, bez straty plonu? – informuje firma Agrii Polska.

Oprócz praktyków rolnictwa, wśród zaproszonych ekspertów profesor UPP dr hab. Zuzanna Sawinska oraz profesor UPP dr hab. Jarosław Potarzycki.

- Od 3 lutego do 3 marca, w każdą środę, zawsze o 18.00, zapraszamy na 5 wartościowych webinariów pełnych praktycznej wiedzy rolniczej – podają.
Podczas wszystkich webinariów, przewidziano panel pytań i odpowiedzi, gdzie każdy będzie mógł indywidualnie skonsultować swoje wątpliwości i otrzymać rekomendowane wskazówki. Zarejestrowani uczestnicy naszych webinariów będą mieli szansę na zgarnięcie atrakcyjnych nagród od Agrii.

Udział w webinariach jest całkowicie bezpłatny. Rejestracja na platformie clickmeeting: bit.ly/coztymazotemZAREJESTRUJSIE