Wakacyjna promocja, gwarantująca użytkownikom programu lojalnościowego tańsze paliwa, cieszy się dużym zainteresowaniem. Aplikacja Orlen Vitay wyprzedza w Google Play podobną aplikację jednego z popularnych w Polsce dyskontów.

Orlen ogłasza promocję na benzynę

Orlen ogłosił wakacyjny program promocyjny 24 czerwca br. Zgodnie z jego zasadami, z letniej promocji mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu, którzy korzystają z tej aplikacji ale także, od 1 lipca posiadacze tradycyjnej plastikowej karty Vitay. Każdy uczestnik promocji ma otrzymać 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Pozwoli to na zakup w wakacje do 150 litrów paliwa miesięcznie z rabatem. Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Będą oni mogli otrzymają rabat wynoszący 40 groszy na litrze - zapowiedział koncern.

Orlen przypomniał również, że Program Vitay, który rozwija od ponad 20 lat umożliwia zbieranie punktów za tankowanie paliwa oraz zakup innych produktów na stacjach Orlen. Punkty Vitay można wymieniać na nagrody rzeczowe i kupony rabatowe, ale także przeznaczyć na pomoc charytatywną.