I to nie byle jaki, bowiem był to John Deere model 8R340.

Wesele z rozmachem

Na weselu bawiło się bagatela pół tysiąca gości, którym do tańca przygrywał zespół Bayer Full (ten od majteczek w kropeczki). Sakrament został zawarty 20 sierpnia w sobotę pw. świętej Anny - Matki Najświętszej Maryi Panny w Bobinie w powiecie proszowickim. Wśród zaproszonych nie brakowało znamienitych osobistości tj. Zbigniewa Ziobry, Beaty Kempy czy Tadeusza Cymańskiego. Szczęśliwą wybranką wiceministra została Dominika, która rok temu ukończyła zarządzanie i marketing. Jak podkreślił Norbert Kaczmarczyk w licznych wywiadach, tak naprawdę znał się ze swoją żona całe życie, bowiem rodziny pary młodej żyły ze sobą w komitywie od wielu pokoleń, przynależały do tej samej parafii a także uczęszczały na te same nabożeństwa.

John Deere 8R340 w prezencie ślubnym od brata

- Dostaliśmy taki prezent od mojego brata. Nasze rodziny zawsze były związane z rolnictwem i ten prezent ma nam ułatwić pracę na roli. Wiążemy nasze gospodarstwa również z innymi działalnościami. Dominika [żona wiceministra przyp. red.] z pracą bankową, menedżerską, ja z pracą polityka, ale zawsze ta działalność rolnicza była korzeniem naszych gospodarstw i dalej będziemy to robić. Na pewno taki sprzęt jest dużym ułatwieniem tych prac, ale też pokazaniem, z czego wyszliśmy i co nam dało możliwość poznania się. Piękny prezent, dziękujemy za niego, na pewno będzie dobrze służył – dziękował wiceminister Norbert Kaczmarczyk cytowany przez serwis tarnowska.tv.

Co ciekawe, wiceminister Norbert Kaczmarczyk zadeklarował w oświadczeniu majątkowym posiadanie raptem 16 ha, które wniosły do kieszeni polityka skromne 5100 zł dochodu. Maszyna warta 1,5 mln zł została poświęcona w trakcie uroczystości przez lokalnego księdza dobrodzieja co by się rzadko psuła i dobrze służyła nowożeńcom.

I co, można się bawić?

Farmer.pl składa najserdeczniejsze życzenia z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz dużo miłości i pomyślności na nowej drodze życia!