Giełda Rolna to serwis ogłoszeniowy skupiający oferty kupna i sprzedaży maszyn, części zamiennych, płodów rolnych, zwierząt gospodarskich, nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego... jednym słowem wszystkiego, co potrzebne, by prowadzić prężnie działające gospodarstwo rolne. Jak do tej pory na stronie zgromadzono ponad 165 tys. ogłoszeń z branży rolno-spożywczej!

W związku z tym mamy dla Was konkurs ,,Wybierz ogłoszeniową perełkę na Giełdzie Rolnej". Jak sama nazwa wskazuje, główną ideą konkursu jest znalezienie ciekawego ogłoszenia, a następnie wstawienie w komentarzu linku do anonsu pod postem konkursowym na naszym profilu w serwisie Facebook. Rywalizacja trwa od 23 kwietnia godz. 8:00 do 30 kwietnia godz. 23:59, komentarze dodane po tym terminie nie będą uwzględniane. Do wygrania zestaw gadżetów z logo Farmera w postaci koszulki polo, kubka, torby płóciennej, czapki oraz breloczka.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każdy, kto posiada konto w serwisie społecznościowym Facebook. Wygrywa ten, którego praca będzie najbardziej oryginalna na tle pozostałych. Uczestnicy konkursu mogą dodać po jednym komentarzu pod postem konkursowym.

A więc do dzieła!

Regulamin konkursu do pobrania w PDF poniżej.