Nie każdy lubi disco polo, ale chyba każdy zna piosenkę o pewnej części damskiej garderoby w charakterystyczny rzucik i z doszywką w postaci niepozornego guziczka.

Sławomirowi Świerzyńskiemu, liderowi zespołu Bayer Full, który obchodzi już swoje 40-lecie działalności, a który to właśnie jest autorem wspomnianego hitu, sukces w branży (jakby nie patrzeć) muzycznej oraz niechlubna sława, jaką przyniosły mu jego ostatnie "biznesy" - to jednak za mało.

Muzyk zdecydował, że teraz rewolucjonizuje polskie rolnictwo i ogrodnictwo, a konkretnie będzie handlował... nawozami ekologicznymi. Jak zaznacza, litr sygnowanego przez niego preparatu odpowiada czterem tonom obornika! W obecnej, nieciekawej sytuacji na rynku nawozów - trzeba przyznać - to - jeśli nie rewolucyjna, to przynajmniej cenowo kusząca oferta...

Jak ujawnił Świerzyński w rozmowie z „Super Expressem”, będzie sprzedawał nawozy ekologiczne wymyślone przez polskich naukowców. Podobno to oni sami poprosili właśnie jego o promocję produktu. Co więcej, muzykant już występuje w telewizji jako ekspert od rolnictwa, a swoją wiedzą na temat nawozów podzielił się na antenie Telewizji Trwam.

Opowiedział o tym, jak dbał o paszę dla krów na gospodarstwie mlecznym oraz o swojej hodowli koni. Świerzyński ujawnił również w toruńskiej telewizji, że "miał bardzo brudzącego konia i chciał wykorzystać te jego dary boże". Pokreślił, że "koń nie zeżre byle czego i to co wydala, jest czyste".

- Ten preparat daje znacznie lepsze efekty niż nawozy sztuczne. Różnica w cenie jest ogromna. Nawóz działa na wszystkie rośliny i poprawia jakość każdej gleby. Można go stosować na rośliny w ogrodach, sadach, na polach i łąkach czy małych przydomowych ogródkach. Polscy naukowcy to opracowali – ujawnia artysta disco polo w „Super Expressie".

Przedsiębiorczy 60-latek dodał, że przetestował już tajemniczy preparat na swoich pastwiskach – te wymagały interwencji po tym, jak trawę zryły mu dziki.

Będzie hitem jak Majteczki w kropeczki?

opr. na podst. Super Express, planeta.pl, natemat.pl, pudelek.pl, eska.pl