Rozwój w parze z zabawą

Drewniana farma firmy John Deere zawiera kilkanaście elementów do oglądania i zabawy. Oprócz drewnianego domku w zestawie znajduje aż 14 zwierząt hodowlanych, ruchome ogrodzenie, 4 drzewka i 2 ludziki. Dzięki temu jest ciekawym pomysłem na zachęcenie dziecka do rozwijania koordynacji i wyobraźni.

Drewniana Farma fot. gieldarolna.pl
Drewniana Farma fot. gieldarolna.pl

John Deere drewniana farma do zabawy - GiełdaRolna.pl (gieldarolna.pl)

 Pojazdy dla dzieci na pedały

Maluchy powyżej 3 lat z pewnością ucieszy traktor na pedały napędzane siłą własnych nóg. Dla dzieci, które z natury uwielbiają ruch, będzie to okazja by spędzić czas na świeżym powietrzu. Dodatkowo to dobry wstęp do nauki jazdy na rowerze.

Traktor na pedały.jpg
Traktor na pedały.jpg

John Deere traktor RollyFarmtrac 7930 na pedały - GiełdaRolna.pl (gieldarolna.pl)

Realistyczny model maszyny – coś dla małego konesera

Wykonana z metalowych i plastikowych części sieczkarnia zachowuje wszelkie szczegóły jak w rzeczywistości. Jest idealnym rozwiązaniem dla najmłodszych fanów zabawy w gospodarstwo.

Claas mała sieczkarka fot.gieldarolna.pl
Claas mała sieczkarka fot.gieldarolna.pl

Zabawka - Sieczkarka Claas Siku - GiełdaRolna.pl (gieldarolna.pl)

Gra komputerowa może edukować – Symulator farmy

Propozycja dla starszaków, którzy lubią gry wideo. Istnieją na szczęście takie, dzięki którym można się czegoś nauczyć. Prowadząc Farming Simulator 22 trzeba zmierzyć się z codziennymi wyzwaniami, stosować zabiegi i podejmować strategiczne decyzje jak w prawdziwym nowoczesnym gospodarstwie.

Farming Simulator
Farming Simulator

Kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem

Dla tych, którzy chcą spędzić więcej czasu ze swoja pociechą świetnie sprawdzi się gra planszowa. Super Farmer zachęca do logicznego myślenia, uczy spostrzegawczości i zaskakuje. A do tego posiada piękną historię: opracował ją wybitny polski matematyk w powojennej Warszawie.

 

super farmer fot. materiały prasowe
super farmer fot. materiały prasowe

Wybór zabawki jest nie mniej ważny, niż sam fakt obdarowania nią. 6 grudnia to wspaniała okazją by podzielić się radosnymi emocjami z naszymi milusińskimi. Przed zakupem warto uwzględnić preferencje dziecka a więcej inspiracji znajdziecie na gieldarolna.pl.