Grupa PTWP jest wydawcą czołowych portali branżowych z sektora rolno-spożywczego: farmer.pl, sadyogrody.pl i portalspozywczy.pl. Łącznie każdego miesiąca serwisy odwiedzane są przez 2,4 miliona unikalnych użytkowników generujących 6,3 milionów odsłon. Newslettery redakcyjne trafiają każdego dnia do ponad 100 tys. subskrybentów.

Giełda Rolna to platforma ogłoszeniowa Grupy PTWP stworzona z myślą o czołowych producentach branży rolno-spożywczej. Swoje ogłoszenia publikują tu uznane firmy, które prezentując swoje produkty zamieściły już ponad 160 tys. ogłoszeń. Giełda Rolna w 2021 r. przekroczy pół miliona użytkowników odwiedzających serwis miesięcznie.

Za sukcesami liczb stoją konkretni ludzie. Grupę PTWP tworzy zespół ambitnych, zaangażowanych specjalistów. Cenimy sobie ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz dużą samodzielność w działaniu. Jednocześnie dbamy o przyjazną atmosferę, wiedząc, jak mocno wpływa na efektywność naszej pracy.

Od początku swojej działalności Grupa PTWP stawia na efekty. Od wielu lat utrzymuje stabilne, wysokie miejsce w czołówce mediowych w Polsce. W związku z intensywnym rozwojem działalności w zakresie e-commerce, Grupa PTWP poszukuje osoby na stanowiska:

Dyrektor zarządzający segmentem agro

Specjalista ds. sprzedaży GieldaRolna.pl

Dziennikarz do działu AGROTECHNIKA – FARMER

Pełna lista ogłoszeń rekrutacyjnych Grupy PTWP znajduje się na stronie: https://www.ptwp.pl/grupa/o-ptwp/kariera/.