- Rolnicy bardzo intensywnie modernizują swoje gospodarstwa, a istotną rolę w procesie wymiany rolniczego parku maszynowego odgrywa finansowanie zewnętrzne, takie jak leasing i pożyczka – mówi Szymon Stryjski z firmy BZ WBK Finanse & Leasing, która znajduje się w czołówce instytucji finansujących maszyny rolnicze.

- W czasie wystawy ( Agro Show przyp.red) będziemy udzielać wyjaśnień i odpowiedzi na pytania dotyczące leasingu lub pożyczek, a osobom, które zdecydują się na zakup maszyny w czasie trwania imprezy, zaproponujemy finansowanie na atrakcyjnych warunkach – informuje Szymon Stryjski.

Dla BZ WBK Finanse & Leasing rolnicy to kluczowa grupa klientów i z tego względu firma konsekwentnie wzbogaca ofertę dla tej branży i m.in. wspiera ją w realizacji rozwiązań ekologicznych, które przyczyniają się do podniesienia jakości i efektywności produkcji.

Podczas największych w Polsce i jednych z największych w Europie targów rolniczych AGRO SHOW wystawcy zaprezentują najnowsze maszyny rolnicze, szeroki asortyment środków oraz usług związanych z produkcją rolniczą oraz usługi finansowe związane z agrobiznesem, takie jak leasing czy ubezpieczenia. W spotkaniu weźmie udział Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dodatkowo targom towarzyszyć będą specjalistyczne seminaria oraz liczne konkursy dla zwiedzających. W zeszłym roku w wystawie wzięło udział 640 wystawców, w tym 80 spoza Polski, m.in. z Niemiec, Austrii, Czech i Francji.

Trzynasta edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW odbędzie się w dniach 23-26 września br. w Bednarach koło Poznania. Stanowisko BZ WBK Finanse & Leasing, nr 394, znajdować się będzie w sektorze E.