Zamiast brac kredyt na cos na co nie stac 90proc chlopow , czyli fendty i jd i ogolnie aggco to se kupic mechaniczny prosty traktor i nie miec krefytow i hipotek.
Jeśli zmienili mechanizm Wom z taśmowego na płytkowy, to biorę w ciemno! Mam już dwa ciągniki tej marki i bardzo sobie je cenię. Oczywiście dołożyłem klimę i fotel pneumatyczny oraz dobre słuchawki :)
Skrzynia 18/18 synchronizowana + rewers mechaniczny. Jak na Belarusa to mała rewolucja. Tylny tuz nadal trochę "toporny", ale szynę zaczepową dali:). Widać, że się starają coś zmienić na lepsze.
Ciekawe jaka cena. Generalnie to nie są złe ciągniki, a wiadomo, że swoje mankamenty mają. Sąsiad kupił 6 letniego johna i przez 2 miesiące włożył w remont blisko 50 tysięcy. Głupich nie sieją. Widać to po wynikach wyborów. Kupujesz teoretycznie mocniejszy ciągnik i zaczyna Ci brakować ziemi, albo sprzętu. Wielu się zapożyczy, wielu komornik będzie gnębił. Ale bambrom nie przemówisz. Na każdy temat są najmądrzejsi. A później lament, bo ceny niskie, bo raty trzeba spłacić.
Jak by tak każdy myślał to co drugi rolnik jeździł by c 330. Mój dziadek zaczynał od c 355 a jego wnuk ma 5 nowych ciągników i jakoś komornik od 60 lat nic nikomu nie zabrał, jak brał c355 to gadali że zabiorą bo to na kredyt a teraz też gadają na jego wnuka
Skoro ma 5 nowych Ciagnikow to po co strajkuje? Polaczki tak maja to do siebie zawsze biorą na zapas a jakoś Niemiec dalej jezdzi swoim starym deutz Fahrem i jest mu dobrze ale Polak nieeee ni gdzie bo somsiad musi widzieć
Deutz stary dx jest super bo mechaniczny
Agrotron też stary to gówno bo już
elektroniczny tak się zapowiada że na
Polskich podzespołach najlepszy nowy to będzie
Ursus
Komentarze