Ministerstwo środowiska jest zbędne. Jego kompetencje mogą przejąc inne ministerstwa a zwłaszcza rolnictwa , którego działalność siłą rzeczy skupia się między innymi na oddziaływaniu gospodarki rolnej na środowisko, bilansowaniu zasobów wody , logiczne jest dołączenie do tego gospodarki leśnej.
leśnicy to prawie w 100% myśliwi i broniąc przejęcia lasów państwowych przez min rolnictwa bronią PZŁ - egzekwowanie szkód łowieckich.
A co z turniskim parkiem narodowym dlaczego go nie ma - bo to łowieckie eldorado tak jak za komuny
Dział leśnictwo i łowiectwo przecież jest w Ministerstwie Środowiska. W nowelizacji chodziło tylko oto aby ten departament przenieść do Ministerstwa Rolnictwa..ja ma to miejsce we większości krajów UE.
Nie ma mowy o nowym ministerstwie..
Niech redaktor sprawdzi nim opublikuje..
lasy panstwowe to jakby imperium goscia z torunia im sie wszystko nalezy a reszta nich siedzi cicho alez oni bronia swoich przywilejow a reszte mamy .....
Lasy państwowe to mafia, syn po ojcu dziedziczy stołek. Leśniczówki jak pałace dziedzica .Przetargi ustawiane, jak zwykły człowiek chce drzewa kupić na opał to wymagania jakby złoto sprzedawali, aż wkońcu to własność nas wszystkich .Ale cóż chodzą słuchy że mamy oddać starszym braciom w wierze jako rekompensaty za mienie, dlatego tak swoim żałują.
Możesz przyjechać u mnie nie brakuje opału i sprzedał go bez problemu. Tylko nie wiem czy będziesz mógł nim palić bo to podobno nie ekologiczne, lepszy jest ekogroszek chociaż jest to węgiel lub pelet, na który by go wyprodukować trzeba zużyc dużo energii a i tak jest z odpadów drewna.
tak obserwuje Lasy Panstwowe to tam pracowac to jak wygrac 6 w totolotka drzewa nik nie polczy aile przywilejów socjalnych wysokie pensje nieriuchomosci sprzedawane za bezcen tzw panstwo w panstwie
Komentarze