PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 10

user brzoza 2021-02-24 20:52:13
Cała polityka rolna UE opiera się na zasadzie że rekompensaty nie zależą od produkcji w celu jej ograniczenia. Celem jest by ziemia rolna była w stanie dobrym by w razie potrzeby wznowić intensywną produkcje. Marzeniem UE jest by słabe ziemie były wprost odłogowane lub w sposób ekstensywny wypasane. Papierowi rolnicy są wytworem właśnie UE i są oni oczekiwani przez nią .
Zgłoś
user kitamicha 2021-02-24 18:26:17
@WACEK , jak ci zle to nie bierz dopłat , tylko worek na plecy i idz sprzedawaj swoje produkty gdzieś , moze w afryce , mongoli , rosji albo w niemczech , paszport przecierz masz . PRÓBUJ ZOBACZYMY JAK SZYBKO WRÓCISZ .
Zgłoś
user O TĘPOTO WIEJSKA 2021-02-24 18:23:33
Wacek@ - zlituj sie co ty bredzisz , nie potrzebne ci dopłaty tylko dobre ceny produktów rolnych , tak samo może powiedzieć piekarz , murarz , malarz , cukiernik , lesnik , stolarz , wszyscy muszą walczyc o konkurencyjne ceny swoich produktów i usług ALE TYLKO ROLNIK DOSTAJE DOPŁATY DO PRODUKCJI . Komuna ci sie marzy . A kto ci chłopie zagwarantuje wysokie ceny twoich produktów Putin , Łukaszenko , Biden , Merkel --- NIKT CI TEGO NIE ZAGWARANTUJE - obudz sie ciemnoto słowianska i dziękuj ze ci dopłacają.
Zgłoś
user Kamil 2021-02-23 21:40:29
Jeszcze można by wiele zrealizować z pieniędzy obecnego prow .ciekawe jak z realizacją .żadnych zmian i ułatwień nie wprowadzili w związku z pandemią a chwalą się nowym planem
Zgłoś
user Macie krew na rękach. 2021-02-23 21:18:00
Jest od lat w zorganizowanej grupie przestępczej ze zakresu administracji rządowej, czego nawet nie ukrywa , czy ktoś tych śmieci, zbrodniarzy , złodziei rozliczy? Zniszczyliście też na tych największych w historii przestępstwach Polskie Sądownictwo , kara Was nie mnie, są instancje wyższe. W związku z modernizacjami gruntów wszystkich klas na inne cele , pod którym ograniczaliście właścicielom gruntów prawa obywatelskie(nie byli stronami postępowań, zaś wprowadziliście zmiany w księgach wieczystych i ewidencji gruntów bez opartów ) Wystawiane z każdym rokiem podatkowym nakazy(ordynacji podatkowej) nie nadają wciąż stosunku pewnego wobec ewidencji gruntów, czym innym jest ewidencja gruntów od ordynacji podatkowej, jest to wierzchołek góry lodowej niszczenia gruntów chronionych, rolnych , leśnych w obrębach miast i gmin, posunęliście się oszuści do jeszcze większych przestępstw, wyłudzeń miliardów Euro z kasy wspólnoty państw członkowskich UE.
Zgłoś
user Doprowadzili Naród do skrajnego ubóstwa! 2021-02-23 21:28:56
Po medykach, nauczycielach oby zaszczepić wszystkich Urzędników Państwowych przeciw COVID-19 trzeba nie mniej niż pól roku ,Lud niewolniczy pracujący jest bezkarnie mordowany już na dwa znane powszechnie sposoby. Na co piątego mieszkańca Polski przypada jeden przestępca,święte krowy w zorganizowanej grupie przestępczej.
Zgłoś
user Tata 2021-02-24 07:42:49
Chłopie ogarnij się. Idź troluj przy budce z piwem Twoja nienawiść do ludzi tutaj nie jest potrzebna.
Zgłoś
user rolnik 2021-02-23 20:04:59
Rolnictwo ekologiczne jak najbardziej tak na słabych glebach szkoda robić nakładów lepiej niech zapłacą za poplony w ekologii . Zwiększy się opłacalność takiej uprawy i poprawi się struktura gleby będzie lepsza wydajność ze zbytem też nie jest tak żle.
Zgłoś
user wacek 2021-02-23 16:35:15
Nie potrzebne nam zadne dopłaty tylko ceny na produkty wolnorynkowe a nie sterowane jak w komunizmie przez Moskwę a teraz przez Brukselę
Zgłoś
user Tomek 2021-02-24 09:37:33
Dokładnie. Dopłaty a raczej prawidłowa nazwa funkcjonująca w krajach zachodnich to REKOMPENSATA ,ma na celu zachowanie niskiej ceny żywności. To nie rolnicy kształtują ceny w skupach,to rynek i spekulanci. Te "dopłaty" zrobiły więcej krzywdy niż pożytku,bo powstało wielu papierowych rolników. Dopłaty powinny być do PRODUKCJI- pokaż ,że jesteś działającym rolnikiem,wtedy pieniądze trafiłyby tam,gdzie powinny. Albo ceny żywności o 30%w górę,bo o tyle powinny podrożeć płody rolne i likwidujemy dopłaty. Proste
Zgłoś