PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 5

user Piotrek 2021-03-07 23:28:32
SZCZEPIONKI DLA NOREK? MOŻĘ FUTERKOWCY ZASZCZEPIĄ SIEBIE I TYCH BIEDNYCH UKRAIŃCÓW PRACUJĄCYCH PRZY NORKACH 7 DNI 24H ZA MINIMALNĄ PENSJĘ. NIE WSTYD WAM CWANIAKI?
Zgłoś
user . 2021-03-05 12:49:31
Aż trudno uwierzyć tym faktom
Zgłoś
user Cov 2021-03-05 11:03:47
Martwić się o szczepionki dla norek, kiedy ludzie umierają w odosobnieniu to wariactwo. Nie mają czym szczepić ludzi, matula 86lat nie wstaje z łóżka jeszcze czeka na szczepienie, szczepią coraz starszych gównem o 60% skuteczności w warunkach labolatoryjnych, czyli fifty- fifty, masz 50% szans, że skutecznie. Wydłużają, okresy między 1 a 2 dzwką, tych co chorowali nie będą szczepić przez pół roku, a jeszcze miesiąc temu rządowe autorytety piały, że przechorowanie nie jest wskazaniem do nieszczepienia się. Tydzień temu wyszedłem ze szpitala jednoimiennego- horror! Nie wiedzą nic, leczą objawowo, gorączka-50g paracetamolu w żyłę, duszność-tlen, wybrańcom-osocze, no i Remdesiwir (nieprzebadany lek na Ebola). Całe szczęście, że leżałem między falami pandemii, to tylko 8 nas było na oddział 40łóżek, to personel jak przyszedł, to się zajmował z nudów. Ubrani jak kosmonauci podawali leki, a następnie uciekali w strefę niezakaźną, Oddział zamknięty bez dyżurnej pielęgniarki, nawet łączności, ani dzwonka do personelu. Całą noc ludzie wyli, błagali o pomoc a tam ni żywej duszy tylko żołnierze z OT zmieniający butle z tlenem, bo instalacja jest, ale niedokończona.Był jeden pan tydzień po pierwszym zastrzyku szczepionki -jęczłał aż zmarł i pani 80+ po dwóch zastrzykach bardzo ciężko przechodziła, gdy wychodziłem. Niedługo chyba zaczną szczepić wodą, aby propagandę zaszczepionych zwiększyć. Węgry, Czesi się nie boją , sięgają po szczepionki rosyjskie, chińskie aby ludzi ratować, a u nas wystarczy propaganda. Nawet wrogowi nie życzę chorować i tam trafić
Zgłoś
user brzoza 2021-03-04 21:00:36
Norka tak samo choruje jak psy i podobnie jak koty .Jak ktoś chce wybić norki które nie mają kontaktu z ludźmi to dlaczego nie psy i koty a zwłaszcza te zgromadzone tysiącami w schroniskach tam to jest zagrożenie.
Zgłoś
user DĄB 2021-03-07 23:31:29
Norka choruje też na chorobę aleucką. A psy i koty nie. Covid najczęściej roznoszą norki i szczury. Nie pisz głupot.
Zgłoś