PARTNERZY PORTALU

Komentarze 5

user Zostaniecie postawieni przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości 2021-05-25 09:01:28
W Polsce przez nieodpowiedzialny Rząd RP i Samorządy zbrodniarzy giną ludzie dla podatków od nieruchomości, i zdefraudowania kolejnych miliardów z kasy Państw członkowskich Unii Europejskiej, w związku z wykonem ekologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków(bomb ekologicznych) z uwagi na brak sieci kanalizacyjno sanitarnej jak mają utrzymywać się ludziom przeciwciała w organizmach korzystającym z własnych ujęć wody po przechorowaniu koronawirusa COVID-19, lub ostrej niewydolności oddechowej wirusa SARS-CoV-2.
Zgłoś
user prawicowy rolnik kapitalista katolik - wielki piewca świętej własności prywatnej 2021-05-25 07:59:43
Lasy Państwowe powinny być czym prędzej sprywatyzowane. Prywatyzacja powinna polegać - nie na sprzedaży przez państwo obcemu inwestorowi lasów - a na uwłaszczeniu obywatelskim ! Uwłaszczenie polegałoby na wydaniu każdemu dorosłemu Polakowi zbywalnego na wolnym rynku świadectwa udziałowego, lub odpowiedniej ilości akcji nowo powstałej spółki LASY POLSKIE !!! Ludzie ! To by była kupa kasy dla przeciętnego obywatela ! Chcecie aby lasy nadal pozostawały pod zarządem polityków ? Przecież z tego nic nigdy nie będziecie mieli ! A tak, po prywatyzacji wszyscy mieli by kasę - jak nie z dywidend , to chociażby ze sprzedaży udziałów !!!
Zgłoś
user prawicowy rolnik kapitalista katolik - wielki piewca świętej własności prywatnej 2021-05-25 08:26:25
Jakie to by były pieniądze dla każdego obywatela, to łatwo jest policzyć : populacja Polski to : 38,5 mln mieszkańców. Powierzchnia Lasów Państwowych to 7,3 mln ha. Tak więc na każdego Polaka przypadło by 0,18 ha lasu. Licząc po 30000 zł za ha lasu, Każdy Polak dostaje zbywalne świadectwo udziałowe warte około 5400 zł. Takie 500 plus przez prawie cały rok. FAJNE ??? Czy jednak dalej chcecie być zwodzeni przez polityków, którzy mają całkiem inne interesy ???
Zgłoś
user leszy 2022-01-07 18:01:56
Jakie rozdawanie? Najpierw poczytaj o historii lasów w Polsce. Jeszcze niedawno tzn. przed IIWŚ obszar lasów prywatnych równał się 65% wszystkich lasów. Po wojnie odbierano Polakom lasy bez żadnego odszkodowania i w myśl bandyckich praw ustanowionych przed komunistów.
Zgłoś
user brzoza 2021-05-24 21:13:37
KOt ma ogon z przodu czy z tyłu. ja już zgłupiałem KtO chce prywatyzować .Premier Donald Tusk zapowiedział, że w latach 2014-15 rząd z pozyskanych od Lasów Państwowych pieniędzy (1,6 mld zł) wyda 1,3 mld zł na budowę i remonty dróg lokalnych. Na takie działanie pozwoli nowelizacja ustawy o lasach, której projekt na wtorkowym posiedzeniu przyjęła Rada Ministrów. W reakcji na tę zapowiedź politycy PiS zarzucili koalicji rządowej, że dąży do prywatyzacji Lasów Państwowych. Prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił w środę, że obawia się sytuacji, w której Lasy Państwowe "będą wprowadzone w stan zadłużenia, a później zostanie uruchomiony mechanizm, taki jak w stosunku do szpitali", co skończy się prywatyzowaniem lasów.
Zgłoś