PARTNERZY PORTALU

Komentarze 7

user Miki2 2021-07-04 13:35:31
Jarek stoi w rozkroku miedzy kukizem a nowymi wyborami po to tylko powiedzial o ustawie z nepotyzmem. A to skracanie lancucha dostaw od 6 lat słyszę
Zgłoś
user Wodo 2021-07-04 10:50:18
Ręce opadają jak czyta się tutaj ten płacz tych pożal się boże rolników. Ja mam w du..pie wszystkie te partie i tych zakłamanych polityków. Wbijcie sobie do łba, że żadna z nich nie ma "programu gospodarczego" bo to są w większości ludzie, którzy całe życie żerowali na pracy innych. Ich obietnice nastawione są na to, żeby zarządzać wydawaniem jak największej ilości pieniędzy zabranych nam. Dlatego im większe "projekty" albo "poważniejsze reformy" tym więcej pieniędzy będzie można ukraść lub zatrudnić przy nich swoich pociotków. A można ukręcić jakieś 10%, więc przekopuje się mierzeję, buduje elektrownie w Ostrołęce, port lotniczy największy w Europie albo reformuje rolnictwo zmieniając nazwy agencji i tworząc holdingi. Zastanówcie się raczej kogo piętnować, bo komuś zwycięska partia daje te posady i ktoś kradnie te pieniądze. Do partii zapisuje się niewiele osób ale w po pieniądze łapy wyciąga wielu. Tak się właśnie korumpuje głupie i pazerne społeczeństwo. Rozejrzyjcie się wkoło.
Zgłoś
user 🙃🙃🙃 2021-07-04 09:57:15
Dobrze że Donald nareszcie wrócił ( drugi Piłsudski , tyle że z Brukseli , a nie z Magdeburga ) razem z Trzaskiem pogonią kaczora dyktatora , zamiast państwa z dykty będzie państwo szambem warszawskim pachnące .....oj chłopom będzie się żyło lepiej jak za Gierka ....buha buha buha 😂😂😂
Zgłoś
user Wyborca PIS 2021-07-04 08:17:09
Rolnicy nie połknęli przynęty czyli niepewnych 10 zł do ha to trzeba wymyślić jakiś inny chwyt. Będziemy myśleć jak by tu coś dać żeby nic nie dać.
Zgłoś
user rolnik 2021-07-04 08:11:46
Mieć program to jedno a zrealizować to drugie . Programy o których mówiliście w 2015 roku nie zostały zrealizowane to po co wymyślać nowe ? Chyba tylko by potem mówić ze maja program ale nie zamierzają ich realizować .Np. zrównanie dopłat niewykonane , budowa holdingu , nie wykonane , porządek w ubezpieczeniach , nie wykonane , zlikwidować pasożytów rolnictwa (związki rolnicze ,agencje ) wykonane na 50 % ale za to powstał KOWR który przejął patologie ale nie w całości . 500 + do krowy bardziej zaszkodziło wizerunkowo rolnikom niż pomogło bo program praktycznie nie działa ale miasto myśli że rolnicy biorą kasę jak na dziecko 500+ .Programy nawodnień skorzystał promil rolników , Co udało się zrobić ? Giełda rolna -która praktycznie nie działa a handel jest wyłącznie pozorowany , 5 dla zwierząt który nie wprowadzono tylko częściowo po przez regulacje ale to rolnicy musieli wykazać bezsensowność tego programu . Masa propagandowych programów które nawet w jednym procencie nie poprawiły życia rolników tylko znajomi królika mogli coś uczknąć . Na plus dla was jest to wypłacanie dopłat i zaliczek bo za poprzedników to było mataczenie , tłumaczenie że nie można zaliczek wypłacać . Z programów poza rolniczych też rolników wystawiono do wiatru bo żaden rolnik nie skorzystał z dopłaty na elektryczne auto . Panele fotowoltaiczne też rolnicy pokrzywdzeni bo jak skorzystał z dotacji to nie mógł odliczyć z podatku a jak odliczył panele z podatku to nie należała się dotacja , miasto miało dotacje jak możliwość odliczenia w podatku . Krótko mówiąc wiele propagandy a realnie rolnicy są coraz biedniejsi według badań . Wszelaka pomoc jest pozorowana jak ostatnio -10 gr do litra zwrotu akcyzy a paliwo 1,20 do góry by tylko móc powiedzieć że pomagamy rolnikom .
Zgłoś
user Rolnik 2021-07-04 07:48:59
Pitu pitu zaczynają już mamic ludzi przed kolejnymi wyborami . Precz z populistami !
Zgłoś
user Leszek 2021-07-04 09:01:08
Wrócił zbawca Donald na białym koniu. Wszystko będzie dobrze. Hahaha.
Zgłoś