PARTNERZY PORTALU

Komentarze 4

user prawicowy rolnik kapitalista katolik - wielki piewca świętej własności prywatnej 2021-07-07 15:55:13
Lobbujmy za prawem jakie obowiązuje we wszystkich cywilizowanych państwach na świecie ! Chamstwo z flintami chce polować ? Proszę bardzo ! Ale niech najpierw zapłaci właścicielowi ziemi ! Bo jak nie, to WYPINDALAĆ !!!
Zgłoś
user Szacujący myśliwy 2021-07-06 18:49:38
Skarb Państwa wyciągnął wnioski z kombinacji i machlojek rolników – Rolniku – nie ma cie na polu do szacowania, to szacowania nie będzie i odszkodowania tez nie będzie. Machlojki rolników stałe – Koło łowieckie przyjeżdża na szacowanie, szacuje – nie ma rolnika, nie ma Ośrodka Doradztwa Rolniczego, a oba skutecznie powiadomione. Rolnika to nie obchodzi, bo i tak złoży odwołanie do Nadleśniczego. A tutaj – nie ma cie – nie będzie kasy. I tak też będzie w relacjach Koło Łowieckie – Rolnik. Fantastyczna wiadomość – kolejny krok do zdjęcia z rolnika złotej korony Kasty Nietykalnych. Może również wreszcie rolnicy będą karani za jazdę po pijaku na traktorach ! Na razie rolnik to polska święta nietykalna krowa, do której dopłacają wszyscy ciężko pracujący nie-rolnicy.
Zgłoś
user Małorolny 2021-07-07 22:42:06
No to żeś błysnął. Cały sezon wegetacyjny roślin uprawnych wypasa się wasze "hobby" na naszych polach a potem szacujecie i płacicie jak wam pasuje. I jak tu się nie odwoływać???
Zgłoś
user Marcin 2021-07-08 06:46:24
Kupcie sobie pola i na nich policję. PZŁ to ostatni bastion komuny. Myśliwi pasożytują na pracy rolników. Co dziwnego skoro większość w parlamencie to myśliwi. Niech każdy poluje na swojej ziemii, a nie pasożytuje na czyjejś ciężkiej pracy.
Zgłoś