PARTNERZY PORTALU

Komentarze 5

user Rob 2021-07-21 23:15:59
Nie rozumiem czemu ludzie tak niechętnie inwestują w rozwój technologii przy chociażby nawadnianiu pól i uzdatnianiu wody przy chowie zwierząt. Obecnie pogoda jest jaka jest i po tym roku ulew może nadejść rok suszy i znowu będzie lament, że nie ma wody. Dzięki tej dotacji mogłem złożyć na wniosek na urządzenie do uzdatniania wody od blue boson, ich badania pokazują że stosowanie wody przepuszczonej przez ich urządzenie ma pozytywne skutki przy uprawach i hodowli, także nie mogę się doczekać jak będzie to działać u mnie. Ja ogólnie polecam rozwijanie technologiczne gospodarstwa, bo długofalowo pomoże to w utrzymaniu naszego rolnictwa w dobrej kondycji.
Zgłoś
user jak skorzystałeś ... 2021-07-26 21:20:47
to będziesz teraz kontrolowany ... i nadzorowany - pamiętaj , jeszcze jedno , polski kontroler ma wyższe wymagania od rozporządzeń min.roln. czy tam środ.- swoje prawo stosuje i brak skutecznego odwołania czy to postęp po czasie ocenisz . A za wodę z własnej studni głębinowej nie zamierzam płacić m3 i podatków i rejestrować poboru i innych rejestrów przydatności - pewnie jestem zacofany .
Zgłoś
user Rob 2021-08-21 10:24:47
Będę kontrolowany, taki wymóg, jakbym miał własne środki na takie urządzenia, to bym nie musiał brać dotacji, dlatego wcześniej zadbałem żeby przygotować wszystko tak żeby kontrolerzy nie mieli się do czego przyczepić. Póki co współpraca z blue boson przebiega bez żadnych problemów oni też będą przychodzić robić badania jak cały system działa i jakie ma efekty;) Pewnie, że każdy by wolał korzystać ze studni tak żeby nikt mu tam nie zaglądał, tylko są osoby które takiej możliwosci nie mają albo pojawi się prawdziwy problem jak w końcu wody zabraknie lub jej jakość znacznie się obniży.
Zgłoś
user Mazowsze 2021-07-20 15:43:35
Ja od 10 lat w zwierzeca nie zaiwestowalem. Tylko areal i maszyny do roslinnej. A obecnie to czysta glupota. Zasiac zboze sprzedac chinczykowi i kasy tyle samo a roboty i problem z 5 razy mniej. Zaiwestuje a kaczor lub inny polityk wprowadzi zakaz tak jak z klatkami.
Zgłoś
user KzO 2021-07-20 12:09:02
Tylko wariat może się w to pchać
Zgłoś