I gdzie te 20 tys. ciągników w Brukseli? Kolejna ściema, bo Scepan szef jakiegoś IGR oraz główny niby organizator protestów i pomysłodawca jakiegoś #EUnitedAgri to jest wróżka Emalia.
I mamy naszego pisowskiego komisarza ds rolnictwa Janusza Wojciechowskiego. Przydał by się protest przed domem komisarza w Rawie Mazowieckiej w czasie kiedy jest w domu.
Ten Pan był sędzio a więc jest teraz w stanie spoczynku i już ma jedną emeryturę a drugą będzie miał emeryturę z Unii Europejskiej i jest i będzie do końca swojego życia bardzo bogaty a rolnictwo i chłopi Polscy go mało interesują.
Jećmy naszymi ursusami 60-tkami, ciekawe czy pozwolą wjechać? A jak już wjedziemy to (...) w gaz, żeby czarno z rury szło. Zmienimy zielony ład na czarny ład. Może wreszcie wyrównają nam dopłaty gdy zobaczą jakimi maszynami pracujemy.
Uważajcie na słowa, bo mówiąc źle na temat UE stajemy się: cyt. "współpracownikami " sąsiadów za wschodniej granicy według, istoty jaką jest mnemonic222
Ty jesteś "istotą" z zsrr, która tu jest zadaniowana do propagandy Kremla, pojawiasz się tylko jak jest mowa o mtz, albo UE. Przypadek, nie sądzę... Teraz się wybielasz i szukasz winnych, wszyscy to wiedzą, jesteś trolkiem ze wschodu, nawet nie potrafisz pisać poprawnie, tylko robisz błędy. Nawet składnie masz ruską... Ludzie to widzą i cię oceniają. Tu nic już nie zarobisz, ztrolowałeś się, śmieszna "istoto". Stop ruskim trolom i cwelebrytom ze wsi...
Po co strajkować przecież sami wybraliście PiS Aten wstawił na komisarza rolnictwa osobę która nie ma pojęcia o rolnictwie A do tego on nawet wiewie o co w tej reformie rolnej chodzi jak by słuchał rolników to Można było dużo zmienić
Jeśli PiS ma taką sprawczosc w UE to gratuluję, od dłuższego czasu obserwuje scenę polityczną w Polsce, widocznie dosyć słabo bo ominelem tak strategiczny wątek jakim jest władza prawych i sprawiedliwych w całej UE. Na marginesie to że stało się już nudne ciągle powtarzanie że rolnicy głosowali na PiS to mają za swoje, idąc tym tokiem myślenia ten protest organizacje rolnicze z Europy powinny zorganizować w Warszawie. Zluzuj człowieku nie tylko wokół pisu świat się kręci, masz jeszcze pelo, konfe, I lewicę moim skromnym zdaniem wszyscy siebie warci, na pchać kieszenie i siedzieć przy korycie jedyny cel jaki wszystkim politykom przyświeca, bo na pewno nie patryjotyzm czy też służba dla kraju.
A Wojciechowski proszę Pana skąd się znalazł co się zgodzę to wszystkie parcie spakować i wysłać w kosmos ale że komisarz z Polski nie ma pomysłu na rolnictwo to widać i jako komisarz powinien chociaż próbować robić coś żeby żywności nie zabrakło i tych śmieci z Rosji czy Ukrainy do gmi nie opuszczali
Komentarze