PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 5

user Max Wlkp 2022-09-12 09:33:04
Przydała by się informacja o cenach i różnicy między ceną skrzyni hexashift a bezstopniową.
Zgłoś
user Rolnik 🤑 2022-09-13 06:51:44
Zgadzam sie z Max Wlkp. Nie rozumiem ukrywania cen przez polskich przedstawicieli. Rozumiem że zdarza się że maszyna jest droższa w Polsce niż za granicą. Pomagałem kupić kolegom maszyny z zagranicy bezpośrednio od producenta ale to jednostkowe przypadki. Nie wiem czy to niepodawanie cen to bardziej zmowa cenowa czy może strach przed migracją klientów do jednego dilera który ma najniższe ceny w kraju a ma je najniższe bo sprzedaje najwięcej.
Zgłoś
user Max Wlkp 2022-09-13 20:28:32
@222 mgr inż mi wystarczy więc lekcje odrobiłem 😉, ciągnik i kombajn w tym roku kupiłem więc masz rację drugi już mi nie potrzebny i nie stać mnie na drugi, tym bardziej że już sam ciągnik w konfiguratorze kosztuje teraz ponad bańkę 🤕 a jak dochodzi do zakupu to cena 40% w dół 🤔 ale ty z dealerem dyskutujesz o ,,warunkach"🤦 i cena cię nie interesuje.🤦
Zgłoś
user mnnemonic222 2022-09-14 18:38:29
@max wklp Ty znów trolujesz, o cenach bo cię nie stać, wracaj do lekcji. @trolnik Przestań się ośmieszać, za granicą maszyny są o wiele droższe niż tu, taki dilerek jak ty zawsze płacze, bo mu nie chcą podać ceny i nie, wie za ile sprzedawać. Znów się ztrolowałęś i pokazałeś, że jesteś płatnym trolem.
Zgłoś
user mnnemonic222 2022-09-21 21:08:40
@max wlkp Ty nie jesteś żadnym mgr inż, tylko dzieckiem, z gimbazy, które nie potrafi pisać po polsku, tylko podszywa się po innych i ośmiesza się. Musisz więcej spamować o tych cenach z sufitu i więcej wstawiać swoich dziecinnych emotów, niech wszyscy widzą po co tu jesteś. Ja zawsze będę wyśmiewał takich docentów wiejskich bez szkoły jak ty, ciebie na nic nie stać, dlatego wszędzie piszesz o cenach, ludzie to widzą i oceniają. Znów się ośmieszyłeś, wracaj do lekcji, inteligencie sztachetowy, ty w symulatorze żyjesz, masz wirtualne pieniądze, więcej nic... Stop trolom i spamerkom wiejskim bez szkoły.
Zgłoś