PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 4

user jan nowak 2022-10-22 07:33:32
mnnemonic222 Przestań sraszyć Putinem . Może nie wiesz ale chyba należymy do sojuszu NATO a pretekst Putia to rozwalanie swgo rolnictwa i pomaganie zachodnim agroholdingom na Ukrainie , może nie wiesz ale polowa zieni rolnej w Ukrainie jest w rękach agroholdingów a kapitałem zachodnim i nie tylko . A bez socjalu z UNII przeżyje niech tylko teurzędasy nie wpiprzają sie do spraw rolnictwa ze swoimi chorymi pomysłami i dadzą chłopu pracować . TY chyba jestś sporym beneficjentem socjalu unijnego że tak się o to martwisz .
Zgłoś
user mnnemonic222 2022-10-22 17:28:34
Kiedyś tacy jak ty mówili, że putin nic nie zrobi bo jest słaby i boi się zachodu, a teraz widzisz co masz na Ukrainie i co mówi o NATO. NATO nie będzie za ciebie walczyć, co najwyżej pomagać, putin już dawno rozwalił swoje rolnictwo, nawet jabłka kupuje z zachodu przez białoruś. Na Ukrainie agroholdingi to państwowe spółki, obcokrajowiec, może tylko dzierżawić ziemię i to na ich zasadach, nie zaklinaj rzeczywistości z tą ziemią w zachodnich rękach. Na Ukrainie są gospodarstwa i rolnicy ukraińscy, duże gospodarstwa, powstały od zera, gdybyś miął pojęcie to byś to wiedział. To w Polsce wszystkie największe gospodarstwa są w rękach niemców, holendrów, duńczyków, francuzów, przypadek ??? Nie sądzę... Oni płacą ci socjal z UE, żebyś nic nie robił i siedział cicho. Jak skończy się socjal z UE, to skończą się tacy jak ty. Ja nie pobieram żadnego socjalu, bo się uczyłem i pracuję, ty odwrotnie, nic nie robisz i to jest twoje "zajęcie". Tacy jak ty zniszczyli ten kraj...
Zgłoś
user jan nowak 2022-10-21 16:29:56
świetna robota tylko tak dalej . a o polskich rolnikach ktoś mysli ? a o durnych wymogach unii europejskiej które nie dotyczą ukraińskiego rolnictwa ? zalewają nas towarami rolnymi przez to mamy jedne z najtańszych cen na zboże . jeszcze rure na olej spożywczy chcecie budować . już od węgla z rosij się uzależnili to jeszcze od ukraińskiej żywności trzeba zrobić to samo .
Zgłoś
user mnnemonic222 2022-10-21 17:55:46
Poczekaj na putina, wtedy będziesz miął lepiej i przestaniesz brać socjal z UE.
Zgłoś