PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 3

user Endriu 2022-11-20 10:26:08
Jak rząd wydu.... Rolników i innych ogrzewających węglem. Przykładowo średnio dom rolnika potrzebował 5 ton węgla. W zeszłym roku węgiel był po około 900 zł/t czyli x5 daje nam 4.5tys. dziś w promocji 3,2x5=16tys minus 4,5tys minus 3tys dodatek czyli zostaliśmy wydup... Na 8,5tys średnio. Nawet jak będzie węgiel 3 tony po 2 tys to i tak jest rolnik stuknięty na ok. 5 tys dodatkowo przy cenie promocyjnej eko 3,2 tys. A teraz sobie tak samo policzcie z nawozem. Winę za wojnę ponosi Rosja bezdyskusyjnie ale za to co mamy już rząd gdyż to oni mają wywiad kontrwywiad ekspertów ośrodki doradcze itp. a zaskoczyło ich to jak zima drogowców. Pamiętajcie o tym idąc do urn wyborczych oraz uświadamiające z węglem i nawozem innych ludzi bo ci z miasta tego nie rozumieją.
Zgłoś
user Sprzedawca PV 2022-11-20 19:07:00
Jakim zacofanym gnomem trzeba być, aby w środku Europy w XXI wieku palić węglem? Cała UE zużyła w 2020 roku 13,8 mln ton węgla w ciepłownictwie indywidualnym, z tego 12,6 mln spalono w bantustanie nad Wisłą.
Zgłoś
user Amixx 2022-11-21 08:44:48
Czy sprzedawczyk paneli ogrzewający się prundem w pochmurne jesienno zimowe dni chce nam wmówić ,że nie wie z czego ten prąd pochodzi bo na pewno nie paneli. Z tym spalaniem węgla też malujesz te swoje fałszywe obrazy bo na zachodzie po prostu jest bardziej rozwinięta sieć ciepłownicza a ogrzewanie domów gazem jest od dawna wręcz standardem a na polskiej wsi gdzie jest gazociąg a przecież w wielu wsiach dostępu do gazu nawet nie ma to może kilka proc.domów jest ogrzewane gazem , większość węglem pewnie głównie ekogroszkiem , trochę drewnem jeśli ktoś ma swoje lub peletembo to wygodne ale też drogie a póki co tylko kilka pompa ciepła czyli prądem. Ogólnie nie wypada więc krytykować czy wyśmiewać bo są to wszystko legalne źródła , nie masz do tego też żadnego prawa a ten który to robi wystawia sam sobie świadectwo zarozumialstwa , pychy i arogancji ,nic poza tym.
Zgłoś