PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

Komentarze 3

user Rolnik 2022-11-18 18:27:56
Bardzo gorzkie jest to zwycięstwo zjednoczonej prawicy bo taki wynik oznacza dla niej utratę władzy i przejście do opozycji.
Zgłoś
user Amixx 2022-11-18 10:32:58
Prawica jest po prostu przekonująca bo oferuje najmniej antyludzi program gospodarczy i potrafi go realizować zgodnie z tym co obiecywała choć oczywiście nie w każdym aspekcie i nie na każdym polu ale potrafi się do tego przyznać oraz wykopywać że swoich szeregów tych którzy nie zawsze potrafią postawić dobro narodu nad dobrem osobistym. Najbardziej i ciągle szokuje to ,że ponad 20% społeczeństwa polskiego ma w dużym poważaniu jakikolwiek program polityczny partii , która popieraja a najwyraźniej na pierwszym miejscu u nich jest czystej wody antypis oraz niesamowicie szkodliwa dla Polski V kolumnie poniemiecka fur dojczlanda. Coś takiego jest chyba ewenementem na skalę światową i bardzo jestem ciekaw czy wiele praworządna KE jest świadoma kogo i co w Polsce popiera bo mam wrażenie graniczące z pewnością ,że kompletnie tego nie ogarnia ale daje się uwieść dadce szmatce fur dojczlanda o obronie demokracji w Polsce ale jaka to demokracja gdy lider tej partii chce bez wyroków, bez ustaw dokonywać jakiś czystek i sekować ta część narodu która nie chce powrotu premiera biedy , arogancji i zakłamania do rządzenia Polska.
Zgłoś
user Kasza Bobeł 2022-11-18 09:06:00
Taki wynik lewicy wynika chyba tylko z tego, że ludziom wydaje się, że partia rządząca to prawica i chcą głosować na przeciwieństwo
Zgłoś